Paylaş

instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor. İnstagram hesabında arama geçmişinin silinmesi için giriş sağladığında görünmediği için nerede olduğunu anlatacağız.

Getirilen yenilikler sonrasında bir çok özelliğinin yeri değişen instagram’da kullanıcılar artık istenilen ayarlara anında ulaşamamaktadır. Biz de bu sorunun çözümü noktasında gerekli kontrolleri ele almaktayız. Tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi bir çok alanda arkadaşlarımız, eski sevdiklerimizi ya da bazı olayları arama çubuğunda arama sağlamaktayız. Ancak arama geçmişinin temizlenmesi için giriş sağlanan Ayarlar bölümü görünmediği için arama geçmişi alanına erişim sağlanamamaktadır. Bir çok kullanıcı arama geçmişi nerede, çıkmıyor ya da gözükmüyor gibi ifadeleri dile getirmektedir. Aslında değişiklik o kadar da ciddi derece de yer almamış durumdadır. Birazdan anlatacağımız ayarlar sonrasında yerinin oldukça kolay olduğunu görebilirsiniz. Böylelikle sorun giderilmiş ve hesabınızdaki arama geçmişinin silindiğine şahit olacaksınız.

instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram arama geçmişi nerede, instagram arama geçmişi yok, instagram arama geçmişi görünmüyor, instagram arama geçmişi çıkmıyor, instagram arama geçmişi nereye gitti, arama geçmişimi silemiyorum, instagram arama geçmişi silinmiyor, instagram arama geçmişini bulamıyorum. İnstagram hesaplarında arama sağladığımız alanın komple temizlenmesi için ayarlara birlikte bakacağız. Sağlayacağımız işlem aşamaları sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır. Hadi gelin birlikte işlem aşamalarını kontrol edelim.

instagram arama geçmişi nerede

İnstagram uygulamasında arama yaptığımız arama çubuğunda yer alan bilgilerin komple silinmesi için gerçekleştireceğiniz işlemler konu alacağız.

  1. İnstagram hesabımıza giriş yaptıktan sonra profil ekranına geliyoruz.
  2. Sağ üst bölümde bulunan … üç çizgili kısma tıklıyoruz.
  3. Bunun sonrasında ayarlar alanına erişim sağlıyoruz.
  4. Sonrasında karşımıza gelecek olan seçenekler içerisinde ”Arama geçmişi” yazısına tıklıyoruz.
  5. Gelen ekranda ”Arama geçmişini temizle” dedikten sonra arama geçmişiniz temizlenecektir.
  6. Gözükmeme durumunda ise instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  7. Bunun dışında telefonu kapatıp tekrar açarak sorun giderilmiş olacaktır.

Bir çok kullanıcının instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor iletmiş olduğu probleme gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında son bulmuş olacaktır. Sizlerin bu çözüm adımları aşamasında karşılaştığı bir sorun var ise bunu yorumda bize paylaşabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor, instagram arama geçmişi nerede, instagram arama geçmişi gelmiyor, instagram arama geçmişi yok, instagram arama geçmişi çıkmıyor, instagram arama geçmişi gözükmüyor

instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor, instagram arama geçmişi nerede, instagram arama geçmişi gelmiyor, instagram arama geçmişi yok, instagram arama geçmişi çıkmıyor, instagram arama geçmişi gözükmüyor instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor, instagram arama geçmişi nerede, instagram arama geçmişi gelmiyor, instagram arama geçmişi yok, instagram arama geçmişi çıkmıyor, instagram arama geçmişi gözükmüyor instagram arama geçmişi gözükmüyor çıkmıyor, instagram arama geçmişi nerede, instagram arama geçmişi gelmiyor, instagram arama geçmişi yok, instagram arama geçmişi çıkmıyor, instagram arama geçmişi gözükmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here