instagram anket yapamıyorum calısmıyor ise üzüntü yapmanıza gerek kalmadan anketin yapılabilmesi ve olmayan işlemlerinizin çözümü adına yazımız yararlı olacaktır.

İnstagram hesabı içerisinde hikaye alanına gelen anket uygulaması herkes tarafından oldukça beğenilmiş durumdadır. Günlük hayatımızdaki saç renginden tutunda onun haricinde giyeceğimiz kıyafete kadar anket yaparak takipçilerin fikirlerini almaktayız. Bunu yaparak daha dışarı çıkmadan ya da kendimizle ilgili bir değişime girmeden insanların fikirlerini alabiliyoruz. Uygulama da hikaye kısmında başlatılan anket çılgınlığı kısa süre içerisinde herkes tarafından aktif olacak şekilde kullanılmaya başlandı. Bazı kullanıcılar ise bu özellikten yararlanamadığını dile getirmektedir. Yani anket yapamadığını, anket adımları sırasında sorunlar olduğunu dile getirmiş durumdadır. Bizde anketin neden yapılmadığını buna nazaran neden çalışmadığını kapsamlıca ele aldık. İnstagram’da sizler de takipçilerinize anket yaparak sorularınızı sorabilmek için beraber işlemlerimizi sağlayacağız.

instagram anket yapamıyorum calısmıyor

instagram anket olmuyor, instagram hikayemde anket çalışmıyor, instagram hikayemde anket gelmiyor, instagram hikaye alanında anketi başlatamıyorum sorun ne ile alakalı merak edenler için problemin inine girmiş bulunuyoruz. Anket özelliğinizin kendi instagram hesabınızda hangi nedenlerden ötürü kullanım yapılamadığını kapsamlıca araştırmış bulunuyoruz. Birlikte gerçekleştirilen işlemler neticesinde çözüm kaçınılmaz olacaktır.

instagram anket çalışmıyor

Sosyal medyanın en gözde uygulaması olan instagram hesabında anketin nereden yapıldığını bilmek ilk birinci kuraldır. Yani siz öncelikle instagram hesabına girerek sonrasında hikaye alanına gelip bir resim çekiyorsunuz. Sonrasında üst alanda yer alan gülen suratlı dikdörtgen şeklinde yer alan simgeye tıklıyoruz. Ardından ANKET yazısı göreceksiniz buraya tıklayıp anket için soru sormalısınız. O görsel ile ilgili bir soru sorabilir ya da isteğe bağlı bir bilgilendirme verebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra şayet anket başlatılmıyor ya da anket adımında sorun yaşıyorsanız bu durumda nelerin yapılması gerektiği aşağıda sıralanmıştır;

instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor

  • İnstagram uygulamasında eğer bir özelliği 24 saat içerisinde çok fazla kullanırsanız özellik artık çalışmayacaktır. Çünkü instagram size kısa süreli engel verecektir.
  • Anket yapma adımın karşı karşıya kaldığınız böyle bir durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Sonrasında 24 saat boyunca hiç bir anket yapmadan bekleyelim.
  • 24 saat geçtikten sonra tekrar anket paylaşımı sağlayabilirsiniz. Ama sıklık derecesinde değil.
  • Sorun giderilmez ise başka bir telefondan deneme sağlamayı deneyelim.
  • Ondan da olmuyorsa engelin kalkmasını bekleyin.
  • Tüm bunlara rağmen bu özelliği hiç kullanmadıysanız bu durumda instagrama sorun bildirisinde bulunabilirsiniz.
  • Yapacağınız sorun bildirisi sonrasında instagram yetkilileri tarafından gerekli incelemeler yapılıp sorun çözüme kavuşacaktır.

instagram anket yapamıyorum calısmıyor sorununa neden olan konuyla alakalı farklı problemler yaşarsanız yorum alanından bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. İyi gezintiler diliyorum.

instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor instagram anket yapamıyorum calısmıyor, instagram anket çalışmıyor, instagram anket yapılmıyor, instagram anket olmıyor, anket yapamıyorum, instagram anket gelmiyor

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz