Paylaş

instagram akışta en çok gösterilenler hakkında merak ettiklerinizi adım adım olacak şekilde yazımızda ayrıntılı şekilde anlatacağız.

instagram akışta en çok gösterilenler

İnstagram, dünya genelinde en çok girişi sağlanan sosyal medya hesaplarından bir tanesidir. Uygulamada birden fazla hesap açarak kullanım yapma hakkına sahipsiniz. Sürekli kendini güncelleyen uygulamada akışta en çok gösterilenler ile ilgili merak ettiklerinizi konu aldık.

Sıkı bir instagram kullanıcısı iseniz eğer eminim uygulamaya gelen her bir yenilik hakkında hemen bilgi sahibi olmak istiyorsunuzdur. Platforma yeni getirilen özelliklerden biriside son 90 gün içerisinde akışta en çok veya en az gösterimler hakkındaki bilgi olmuştur.

Akışta en çok gösterilenlerin temel anlamı sizin takip ettiğiniz hesaplarla ilgilidir. Peki ben bu özellikten nasıl bir sonuç çıkarabilirim diye söyleyebilirsiniz. Aslında özelliğin çok faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Takip ediyor olduğunu kişilerin ya da hesapların ne kadar aktif olduğunu buradan anlayabilirsiniz.

Nasıl yani? Sorusunu soruyor gibisiniz. Şöyle ki; Akışınız sizin akışınız olduğundan dolayı bu alanda en çok gösterilenler ise sizin takip ettiğiniz hesaplardan gelmektedir. Akışınıza sadece takip ettiğiniz kişilerin görselleri gelmesinden dolayı en çok gösterilenler arasında da takip ettikleriniz olacaktır.

instagram

İnstagram akışta en çok gösterilenler gözükmüyor sorunu

  • Kendi hesabınıza girip profil alanına geldikten sonra takip kısmına tıklamanız halinde bu yeniliği görebilirsiniz.
  • Lakin ben geldim bende öyle bir özellik yok diyorsanız uygulamanızı yenilemelisiniz.
  • Şifre bilgilerine sahipseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Yanınızda farklı bir cihaz varsa o cihazdan bağlantı kurun.
  • Son olarak Yardım alanına girip oradan da ‘’Sorun bildir’’ diyerek sorununuzu iletin.
instagram akışta en çok gösterilenler

Sorun bildirme işlemleriniz sonucunda yeniliğin sizin de hesabınıza geldiğini görebilirsiniz. Takip ettiğim kişilerin hangileri aktif hangileri çok fazla paylaşım yapıyor demenize artık gerek yok. Çünkü bu sayede akışta en çok gösterilenleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

İnstagram hesabınızda merak ettiğiniz farklı yenilikler ya da özelliklerle ilgili yaşadığınız sorunları bize yorumdan ulaştırabilirsiniz. Yine aynı şekilde bu yazımız hakkında da eklemek istedikleriniz olur ise bunu da bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here