Paylaş

instagram ad etiketi tarama taranmıyor. İnstagram ad etiketi bulunamadı hatasının önüne geçmek ve kişileri bulabilmeniz için yazımız işinizi fazlasıyla görecektir.

Dünya genelinde artık tartışmasız en çok giriş sağlanan sosyal medya uygulamalarından birisi instagram olmuştur. İnstagram diğer uygulamalara nazaran daha fazla giriş yapılan ve paylaşımı en çok olan sosyal medya platformudur. Facebook’un instagram’ı satın almasıyla birlikte uygulama içerisine her geçen gün farklı yenilikler eklenmektedir. Ad etiketiyle birlikte bulunmayan kişileri daha rahat bir şekilde bulmanıza imkan sağlamayı hedeflemektedir. Örneğin kişi ismini uzun uzadıya yazmış ve kişi bulunamıyorsa bu işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Tanınmış hesapları bulmakta çok fazla zorluk çekmiyoruz. Fakat bir arkadaşımızın isim soy isim bilgilerini bildikten sonra arama kısmında arattığımızda bilgilerine erişim sağlayamıyoruz. Haliyle bu da sorun yaşanmasına sebebiyet vermektedir. İşte bu sorunun ortadan kalkması için yeni gelen ad etiketini taratma yapmanız halinde bulunmayan kişileri kolaylıkla bulabileceksiniz. Bunu instagram sizlere kapsamlıca gösterecektir. Nasıl olduğuna ise birlikte bakacağız.

instagram ad etiketi tarama taranmıyor

İnstagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi bulunamadı hatası nedir?, instagram ad etiketi bulunamadı diyor, instagram ad etiketini bulmuyor, instagram ad etiketini taramıyor, instagram ad etiketi çalışmıyor. İnstagram hesabına yeni gelen özellik ad etiketinde oluşan sıkıntının önüne geçilebilmesi için çözümü sunuyoruz. Öncelikle ad etiketiyle alakalı simgeleri, çekilecek selfie ile alakalı da tüm bilgileri bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. Ad etiketi bulunamadı sorununa yönelik o kadar inceleme sağladık ki sonunda bunun da çözümü noktasında bir yolu bulduk. O yolu sizler için de kaleme almış bulunuyoruz.

instagram ad etiketi bulunamadı

Her gelen yeni özellik sonrasında instagram kullanıcılarını bu konuda bilgilendiriyoruz. Bunun dışında yenilikle ilgili yaşanabilecek sorunları ya da yaşanmış olan soruları da ele alarak problemi ortadan kaldırıyoruz. Bu yazımız da ise ad etiketinden arkadaşını bulmak isteyen ya da simge ve emoji eklemek isteyenlere özel bir yazı hazırlamış bulunuyoruz.

instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır

  1. Öncelikle instagram hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabımızın profil alanına gelmekteyiz.
  2. Buraya geldikten sonra sağ üst alanda var olan üç çizgili alana tıklıyoruz.
  3. Bu alana da tıkladığımız da karşımıza ”Ad etiketi” adı altında bir yazının geldiğini göreceksiniz.
  4. Ad etiketi yazısının üzerine tıkladığınız da alt kısımda ”Ad etiketini tara” kısmı var buraya tıklıyoruz.
  5. Karşınıza bir ekran açılacaktır. Kullanıcı adını ekrana tutabilir ya da galeri alanında resim varsa bu resmi bulup taramayı başlatabilirsiniz.
  6. Tarama başladıktan sonra kişi ismiyle olan kişiler ekrana gelecektir. O ekrandaki kişilerden hangisi sizin arkadaşınız ise üzerine gelmeniz yeterli olacaktır
  7. Simge eklemek istediğiniz de ise üst tarafta yer alan bölüme tıklayıp hem emoji ekleyebilir hem de emojiyi kendiniz oluşturabilirsiniz.
  8. Galeri kısmında tarama sağlamak istenilen resme gelindiğinde ad etiketi bulunmadı uyarısının temel sebebi şudur.
  9. Ad etiketine ismi yazmanız gerekiyor. Arayacağınız ismi ad etiketine yazıp ekran görüntüsünü çekerseniz.
  10. Galeri alanına düşecektir. Buradan da galeri kısmına gelip o resme tıkladığınız da kişiler karşınıza gelmiş olacaktır.

instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır

instagram ad etiketi tarama taranmıyor sorunu için girdiğimiz araştırma yöntemlerini size deneme yöntemiyle sunmuş bulunuyoruz. Olur da aklınıza takılan bir yer olursa çekinmeden yorum kısmına bu durumu belirtebilirsiniz.

instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır instagram ad etiketi tarama taranmıyor, instagram ad etiketi tarama, instagram ad etiketi taranmıyor, instagram ad etiketi bulunamadı, instagram ad etiketi bulunmuyor, instagram ad etiketi tarama nasıl yapılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here