Paylaş

instagram ad etiketi nedir nasıl kullanılır. İnstagram uygulamasının son yeniliğiyle birlikte merak edilen ne varsa bunları yazımızda konu alacağız.

Sosyal medyanın yenilik denince ilk gelen uygulamalardan birisi instagram uygulaması olmaktadır. Son zamanlarda kendi içerisinde sürekli yeniliğe gitmekte olan instagram son yeniliği ise ad etiketi oldu. Gelen yeniliğin ne işe yaradığını nasıl kullanıldığının bilinmemesi ise akıllarda soru işaretleri bırakmaktadır. Ad etiketiyle birlikte artık arkadaşlarımız, akrabalarımız ya da sizi seven takipçiler sizleri daha rahat bir şekilde bulabilecektir. Kendinize bağlı olacak bir ad etiketi oluşturmanız durumunda o ad etiketi üzerinden işlemler sağlanacaktır. Ad etiketiyle ilgili merak edilen tüm noktaları bu yazılan yazı içerisinde bulabilmeniz mümkündür. Belirleyeceğiniz ad etiketiyle birlikte arkadaşlarınız tarama yöntemiyle seni tanımasına yardımcı olacaktır. Bu size özgü bir etiket olacağından ötürü kendinizden bunun ayarlamasını sağlayabilirsiniz. Şimdi gelelim ad etiketiyle ilgili olarak merak ettiklerinizi konu almaya.

instagram ad etiketi nedir nasıl kullanılır

İnstagram ad etiketi nedir, instagram ad etiketi nasıl kullanılır, instagram ad etiketi ne oluyor, instagram ad etiketi ne demek, instagram ad etiketi ne işe yarar, instagram ad etiketiyle birlikte gelen yenilikler ne olacak, instagam ad etiketini nasıl kullanabileceğim. Yenilikleriyle göz kamaştıran instagram hesabında bu dur durak bilmemektedir. Görüntülü konuşma, IGTV, hikayelere gelen yenilikler derken şimdi de ad etiketi gelmiş durumdadır. Artık sizi takip etmek isteyen kullanıcılar ad etiketini kullanarak sizlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilecektir.

instagram ad etiketi ne işe yarar

Ad etiketini en kolay tarif etmenin yönetimi şudur. Öncelikle instagram hesaplarında bundan önce ki dönemler içerisinde mavi tik almış hesaplar tanınmış kişi olarak anında bulunmaktaydı. Bu sebepten ötürü birini bulmanız o kadar da zor değildi.

instagram ad etiketi nedir nasıl kullanılır, instagram ad etiketi nedir, instagram ad etiketi, instagram ad etiketi nasıl kullanılır, instagram ad etiketi ne işe yarar, instagram ad etiketi ne demek

Fakat tanıyor olabileceğimiz birinin ismini yazdığımızda olduğundan daha fazla bir zaman kaybı harcıyorduk. Gerekirse onunla arkadaş olan yakın bir arkadaşımızın tüm takip ettiği kişilere bakarak arayıp bulamadığımız kişiyi bulma yöntemine gidiyorduk. Bu süreç olduğundan daha fazla uzadığı için instagram buna da bir çözüm bulmuş durumdadır. İnstagram hesabında artık oluşturulan ad etiketleriyle birlikte bizleri takip etmek isteyen kişiler bizi kolaylıkla bulabilecektir.

Tarama yöntemiyle o kişinin adını taradıktan sonra tarafınıza kişiler gelecektir. Gelen kişiler içerisinde o kişinin ismini bularak mesaj alışverişinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda üst alanda simgeler ekleyip renkleri de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Belirtilen işlem aşamaları sonrasında varsa instagram ad etiketi nedir nasıl kullanılır ile ilgili sorular bizlere yorumdan belirtebilirsiniz.

instagram ad etiketi nedir nasıl kullanılır, instagram ad etiketi nedir, instagram ad etiketi, instagram ad etiketi nasıl kullanılır, instagram ad etiketi ne işe yarar, instagram ad etiketi ne demekinstagram ad etiketi nedir nasıl kullanılır, instagram ad etiketi nedir, instagram ad etiketi, instagram ad etiketi nasıl kullanılır, instagram ad etiketi ne işe yarar, instagram ad etiketi ne demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here