instagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor. İnstagram hesabına yeni gelen ad etiketi bende yok diyenler için neden gelmediğine ilişkin bilgileri aktaracağız.

Bazı instagram kullanıcıları yeni gelen hiç bir özelliğin hesaplarına hemen gelmediklerini dile getirmektedir. Yani instagram yenilikçi bir uygulamadır. Her an farklı bir özelliği kullanıcılarına sunmaktan çekinmemektedir. Tabi yenilikler gelince de hikaye alanının sağında ”Yeni” olarak ekleme yapmaktadır. Burayı gören herkes uygulamaya yeni bir özelliğin geldiğini anlamaktadır. İnstagram’ın bu son yeniliği ise ad etiketi olmuştur. Artık hesap içerisinde saatlerce arayıp bulamadığımız kişilerin kolaylıkla bulabileceğiz. İnstagram hesabında ad etiketinin bir çok kullanıcı da yer almasına rağmen bazı kullanıcılar ya nerede olduğunu bulamıyor ya da ayarlarını nasıl sağlayacaklarını bilemiyor. Bazıları ise kendi hesaplarına böyle bir özelliğin hiç gelmediğini dile getirmektedir. Bu durumun neyden kaynaklandığını çözüm için neler yapılabileceğini detaylandıracağız.

instagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram ad etiketi çıkmıyor, instagram ad etiketi görünmüyor, instagram ad etiketi benim hesabıma hiç gelmedi, instagram ad etiketi bende yok, instagram ad etiketini bulmam için ne yapmalıyım, instagram ad etiketi gözükmüyor, instagram hesabında ad etiketini bulabilmem için ne yapmam lazım?. İnstagram’a yeni gelen özelliklerden birisi olan ad etiketi işlerinizi artık daha da kolay hale getirecektir. Aradığınız bir kişiyi ad etiketi sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun dışında ad etiketini kullanarak sizi de bulmak isteyen kullanıcılar sizi de daha rahat bir şekilde bulabilecektir.

instagram ad etiketi nerede

İnstagram’a yeni gelen özelliğin nerede olduğunu bilmemiz işlemlere başlamadan önceki birinci adımlarımızdan bir tanesidir. Gözükmüyor diyerek baktığınız alan farklı olur ise bundan ötürü sorun yaşayabilirsiniz. Haliyle instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil ekranına geliyorsunuz. Profil ekranına geldiğinizde sağ üst alanda bulunan üst üste üç çizgili kısma tıklıyoruz.

instagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor, ad etiketi nerede, instagram ad etiketi nerede, instagram ad etiketi bende yok, instagram ad etiketini bulamıyorum, instagram ad etiketi çıkmıyor

Buraya tıkladığınız andan itibaren karşımıza gelen ekran da ”Ad etiketi” adı altında bir yazı göreceksiniz. Bu yazı eğer sizin hesabınızda gözükmüyor ise bu durumda uygulamanız güncel olmayabilir. Güncelleme sağlayabilmek için play store ya da apple store hesaplarınıza girerek güncellemeyi sağlayabilirsiniz.

instagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor, ad etiketi nerede, instagram ad etiketi nerede, instagram ad etiketi bende yok, instagram ad etiketini bulamıyorum, instagram ad etiketi çıkmıyor

İşlemler tamamlandıktan sonra hesabınızı kaldırıp yeniden yükledikten sonra telefonunuzu kapatıp açalım. Yine gelmediyse o halde yenilik henüz daha sizin hesabınıza gelmemiş durumdadır. Telefon ile ilgili bir problem olup olmadığını düşünüyorsanız başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek kontrol sağlayabilirsiniz. Böylelikle cihaz ile ilgili mi hesap ile ilgili mi bunu bilmiş olursunuz.

instagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor ile ilgili karşılaşılan sorunlara çözüm belirtebilmek adına gerekli ayarları sağladık. Olur da bu anlattıklarımıza sizlerinde eklemek istediği bir husus olursa yorumda belirtmeniz yeterlidir.

instagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor, ad etiketi nerede, instagram ad etiketi nerede, instagram ad etiketi bende yok, instagram ad etiketini bulamıyorum, instagram ad etiketi çıkmıyorinstagram ad etiketi gözükmüyor çıkmıyor, ad etiketi nerede, instagram ad etiketi nerede, instagram ad etiketi bende yok, instagram ad etiketini bulamıyorum, instagram ad etiketi çıkmıyor

Önceki İçerikinstagram ad etiketi tarama taranmıyor
Sonraki İçerikinstagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here