Paylaş

instagram action blocked uyarısı alıyorum. İnstagram eylem engellendi uyarısı sonrasında nelerin gerekli olduğunu sizlerle paylaşacağız.

İnstagram hesaplarında gezinti sağlayan kullanıcılar gerek giriş sırasında gerekse de hesap içerisinde çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu da ister istemez mağduriyete yol açmaktadır. Topluluk kurallarına en çok önem veren sosyal medya uygulamalarından birisi hiç şüphesiz instagram’dır. Bunun temel nedeni hem taklit hesapların önüne geçmek hem de verilen rahatsızlığı azaltmaktadır. Siz uygulama içerisinde bir özelliği fazla kullanmanız halinde ona kısıtlama gelmektedir. Artık o özellikle alakalı işlem sağlayamadığını zaten görebilirsiniz. Tabi bunun yanında bir de alınan çeşitli hatalar mevcuttur. Son zamanlarda sıkça karşılaşılan hatalardan birisi de action blocked hatasıdır. Hatanın Türkçe karşılığı ise eylem engellendi olarak bilinmektedir. Eylem engellendi hatası karşısında yapılacak ve alınacak önlemler hakkında gereken bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu sayede en azından bundan sonraki dönem içerisinde önlem alabileceksiniz.

instagram action blocked uyarısı alıyorum

İnstagram eylem engellendi hatası alıyorum, instagram eylem engellendi, instagram action blocked, instagram action blocked nedir, instagram action blocked nasıl giderilir, instagram eylem engellendi uyarısı gidermek için ne yapmam gerekiyor. İnstagram hesabınız da gezinti yaptığınız sırada böyle bir uyarı ile karşı karşıya kaldığınızda nedenini anlayabilirsiniz. Ama yine de buna neden olan etkenleri sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz.

instagram eylem engellendi diyor

İnstagram uygulamasında bir özelliğin fazla kullanılmasının kısıtlamaya gideceğini daha öncesinde sizlerle paylaşmıştık. Hesap içerisinde fazla beğeni yapmanız halinde buna kısıtlama gelecektir. Yine aynı şekilde fazla yorum sonrasında da kısıtlama geleceğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

instagram action blocked uyarısı alıyorum, instagram action blocked, instagram eylem engellendi, instagram eylem neden engellendi, instagram action blocked nasıl giderilir, instagram eylem engellendi giderme

Takip isteklerinin fazla gönderilmesi bir özelliğin fazla kullanılması alacağınız hatayı karşınıza çıkaracaktır. İnstagram limitlerine dikkat etmeniz durumunda sorun almayacaksınız. Ama action blocked hatası geldiğinde hangi alanda işlem sağladıysanız ona ara verip 24 ila 48 saat boyunca o işlemlerle ilgili herhangi bir işlem sağlamanız da fayda bulunmaktadır.

Bazı anlarda hesapların değişikliğine gidilmesinde bile aynı hatalar gelebilmektedir. Ağ değişikliğine giderek sorunu giderebilirsiniz. Haricinde beğeni, yorum, takipçi artırma programları kullanıyorsanız bu uygulamaları hesabınızdan kaldırarak deneme sağlayabilirsiniz.

instagram action blocked uyarısı alıyorum ayarlarıyla ilgili yapılacak aşamalardan kısaca bahsetmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir bilgi varsa bunu yorumdan sorabilirsiniz. İsterseniz instagram görüntüleme sayısı yükselmiyor artmıyor konumuzu inceleyebilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Fan hesabım da gönderilerim yüklüyorum ama bu görülmüyor ve bi gruba attığım zaman gönderilmedi diyor spam mi yoksa insta kendisi mi siliyor bilmiyorum a. Korkuyorum çünki bi kez daha hesabımı kaybetmek istemiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here