Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram açıklamalı alt yazılar nerede ve bulamıyorum diyenler için ilgili ayarlarınızın nerede olduğunu paylaşacağız.

İnstagram kendini sürekli geliştiren ve güncelleştiren sosyal medya uygulamasıdır. Hesap ekle özelliği ile birlikte kullanıcı kitlesini ise hızlı bir şekilde arttırmayı başarmıştır. instagram açıklamalı alt yazılar nerede ve bulamıyorum diyenler için ilgili adımların nerede olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle dil seçiminin doğru bir şekilde yapılması gerekiyor ki alt yazıların çevirimi de sizin anlayacağınız dilden işleme girsin. Otomatik oluşturulan alt yazıların kapatma veya açmak istiyorsanız da bunu da bu alan üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Lakin bazı kullanıcılar kendi hesaplarında bu ayarın olmadığını dile getirmektedir.

instagram açıklamalı alt yazılar nerede ve bulamıyorum

instagram açıklamalı alt yazılar nerede

instagram açıklamalı alt yazılar nerede diye merak ediyorsanız eğer bunun için bilgileri sizinle detaylı bir şekilde paylaşacağız. Vereceğimiz bilgiler hem görsel hem de yazılı olacak şekilde sizlerin huzuruna sunacağız.

Öncelikle uygulamanıza giriş gerçekleştirin. Uygulamaya girdikten sonra profil alanına gelin. Ve sağ üst tarafta bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Gelecek olan ekranda ‘’Ayarlar’’ bölümüne erişim gerçekleştirin. Ayarlar kısmına geldiğinizde alt tarafta ‘’Hesap’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıklayıp beraberinde gelen sayfada bulunan ‘’Açıklamalı alt yazılar’’ alanına tıklayın.

Açılan sayfada ‘’Otomatik oluşturulan alt yazılar’’ yazısının karşısında kapatma veya açma adı altında iki adet seçenek göreceksiniz. Bu seçenekler üzerinden gerekli olan kapatma ve açma işlemlerini devreye alabilirsiniz. Şayet ilgili alana geldiğinizde bu bilgilendirmelere erişim yapamıyorsanız bu duruma sebebiyet veren nedenleri birlikte gözden geçireceğiz.

instagram açıklamalı alt yazılar bulamıyorum

instagram açıklamalı alt yazılar nerede ve bulamıyorum

instagram açıklamalı alt yazılar bulamıyorum diyorsanız uygulama da bir kısıtlama almış olma ihtimaliniz çok yüksektir. Gelen bu kısıtlamadan dolayı ilgili ayar hesaplara dahil edilmemiş olabilir. Hesap verilerinizin kontrollerini sağlayarak denemenizi tekrar edin.

Uygulama güncel değil ise kaldırıp yeniden yükleyerek bağlantıları kurmayı tekrar deneyin. Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bunları kaldırarak yeniden deneme sağlayın. Tüm bu ayarlar olmaz ise sorun bildir alanına girerek buradan bir şey çalışmıyor diyerek sorunu ilgili yetkililere bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here