instagram 10K 10M nedir ne demek nasıl yapılır. İnstagram hesaplarında gezinti sağladığımızda takipçi sayılarında var olan K VE M anlamlarını ele alacağız.

İnstagram hesaplarında yaptığımız gezintiler sırasında takip ettiğimiz ya da etmediğimiz bazı kişilerin takipçi alanlarının yanında ”K ve M” yazılarını görmeniz mümkündür. Bazı kullanıcılar acaba bunu buraya biz mi yazabiliyoruz diye düşünebilirler. İnstagram çeşitli terimleri hayatımıza koyan bir uygulama olmayı başarmıştır. Bazen de bu bilgileri takip ettiğimiz kişiye sormaktayız. Aslında burada ki bilgilendirmeler var olan takipçi sayıları ile alakalıdır. Yani siz sevilen bir karakter olabilirsiniz. Lakin takipçi sayınız 10 binleri bulmadığı sürece hesabınız da bu bilgileri görmeniz oldukça zordur. Yani oraya kendiniz 10 k ya da 10M yazmıyorsunuz. Dikkat ederseniz ”K ve M” yazan hesaplarda genellikle mavi tik yani resmi hesabın olduğunu görebilirsiniz. Kişisel hesaplara genel anlamda bu mavi tik verilmez. Mavi tik alabilmeniz için o ülkede sevilen biri olmalısınız. Yazımız aslına dönecek olursak ”K ve M” kelimeleri ne anlam ifade ediyor onları ele alacağız.

instagram 10K 10M nedir ne demek nasıl yapılır

İnstagram 10k ne anlama geliyor, instagram 10m ne anlam ifade ediyor?, instagram 10m nasıl yapabilirim, instagram 10K nedir?, instagram 10k ne demek, instagram 10m nedir?, instagram 10m yapmanın bir yolu var mı? İnstagram hesabı üzerinde ”K ve M” Yazılarını yeni üye olan birisi bilmez. Ancak eski kullanıcı bilir. Muhtemelen siz de yeni kullanıcı olduğunuzdan dolayı bu kelimelerin ne anlam ifade ettiğini araştırıyorsunuz. Bu sizin en tabii hakkınızdır. Bizler ise bu bilgileri sizler için hazırlayıp huzurunuza sunmaktayız.

instagram 10k nedir

Tuhaftır ama hayatımıza giren bütün terimlere hiç itiraz etmeden kabul etmekteyiz. K kelimesinin ”Bin” olarak bilindiğini sizlerle paylaşmak isteriz. Örneğin birinin takipçi alanında 11K görüyorsanız o kişinin takipçi sayısı 11 Bin olarak bilmeniz gereklidir.

instagram 10K 10M nedir ne demek nasıl yapılır, 10k nedir, instagram 10k nedir, instagram 10m nedir, instagram 10k nasıl yapılır, instagram 10m nasıl yapılır

Bunun yanı sıra 10M ne anlama geldiğini de merak eden kişilerin sayısı hayli fazladır. İnstagram’da ”M” harfi de ”Milyon” anlamı taşımaktadır. Yani takipçi sayısı milyonlara ulaşmış kişi anlamına gelmektedir.

Peki bunları sizler nasıl yapabilirsiniz. Öncelikle imkansız diye bir şey sadece çokça zamanınızı alabilir. Güzel ve öz verili resimler paylaşarak hesabın herkese açık olması gerekiyor. Toplu ortamlar da ya da tv karşısında olan bir yüz olmalısınız. Haricin de gittiğiniz yerleri etiket yaparak oradaki kişilerin hesabınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bir de ilginç ve komik paylaşımlar yapabilirsiniz. Haricinde takipçi satın alma işlemlerine başvurmamanızı ön görüyoruz.

instagram 10K 10M nedir ne demek nasıl yapılır aklınıza takılan sorular var ise bizlere yorum kısmından sorabilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram official ne demek ne işe yarar nedir
Sonraki İçerikinstagram hikayem kendi kendine siliniyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here