Paylaş

iCloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor. Vcard dışa aktarırken hata oluştu şeklinde alınan hataların çözüm bilgileri için ilgili araştırmalarımızı sağladık.

Bir çok kişinin telefon alımı sırasında vazgeçilmezleri arasında bulunan iphone telefonlarıyla ilgili yaşanan teknik sıkıntıları tek tek konu alıyoruz. Sizlerin karşılaştığı sorunları çözüme kavuşturmak için bir çok araştırma içerisine girmekteyiz. Bu yazımıza konu olan icloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor sorunu ile alakalı da durumu detaylı bir şekilde sizlerin huzuruna sunacağız. Vcard dışa aktarma işlemleri sırasında var olan bir sorunun giderilebilmesi için yapacağımız işlemlerden ilki bilgisayarımızı kullanmak olacaktır. Bu işlem için bir bilgisayar temin ettikten sonra bilgisayarınıza ”Safari” tarayıcısının indirilme işlem aşamalarını gerçekleştiriyoruz. Safari tarayıcısını indirdikten sonra ”İcloud” hesabınıza erişim işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabınızın kullanıcı ve şifre bilgilerinin ise bilinmesi gerekmektedir. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız yine icloud şifremi unuttum linkine tıklayarak burada anlatmış olduğumuz işlem detaylarını takip ederek sorununuzu çözüyoruz. Ardından hesabınızın içerisine girerek belirtilen işlem detayları tek tek işleme koyuyoruz.

iCloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor

Vcard dışa aktar açılmıyor, vcard dışa aktar çalışmıyor, icloud hesabına girdim vcard çalışmıyor, vcard okurken hata oluştu nedir?, icloud vcard neden çalışmıyor, vcard üzerinden dışa aktar yapamıyorum. Rehberin yedeklemesi için vcardı dışa aktarma işlemlerini sağlamanız gereklidir. Ancak bu aşama da karşı karşıya kaldığınız sorunlardan ötürü işlemleri ele alamadığınız için biz de sizlerin bu sorunu için çözümü ele almış bulunuyoruz.

vcard okunurken hata oluştu

Safari tarayıcısını indirdikten sonra bu tarayıcı üzerinden iCloud hesabınıza giriş işlemlerini tamamladıktan sonra gelen ekranda var olan ”Kişiler” kısmına erişim işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bu alana giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra gelen ekranın sol alt kısmında var olan döner işaretli ayar sekmesine tıklıyoruz. Ardından karşımıza gelmekte olan ”Tümünü seç” ikonuna tıklıyoruz. Bunun sonrasında Vcard dışa aktar butonuna tıklamanız halinde sorun giderilmiş olacaktır. Sonrasında vcard kaydetme işlemlerini tamamlamış olacaktır.

Ancak bu aşama da da sorun yaşarsanız internet bağlantısının kontrollerinin sağlanıp tekrarında deneme sağlamanız gereklidir. Konu aldığımız iCloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor sorun ile ilgili çözüm yöntemleri tek tek kaleme alırsanız sorunumuz giderilmiş olacaktır.

iCloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor, vcard dışa aktarmıyor, vcard okunurken hata oluştu, vcard dışa aktar çalışmıyor, icloud vcard dışa aktarma, vcard dışa aktarılmıyor

iCloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor, vcard dışa aktarmıyor, vcard okunurken hata oluştu, vcard dışa aktar çalışmıyor, icloud vcard dışa aktarma, vcard dışa aktarılmıyor iCloud vcard dışa aktarmıyor çalışmıyor, vcard dışa aktarmıyor, vcard okunurken hata oluştu, vcard dışa aktar çalışmıyor, icloud vcard dışa aktarma, vcard dışa aktarılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here