Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Huawei Kestrel ee G535 L11 format atma ve sıfırlama ayarlarını hangi alandan sağlayacağınıza yardımcı olacağız.

Mevcutta kullanıyor olduğunuz telefonunuzda bir anda meydana gelen teknik sorunlar sizin problem yaşamanıza sebebiyet verebilir. Can sıkıntısına neden olan bu durumun önüne geçilebilmesi için yapılması muhtemel ayarları beraber gözden geçirirken sorunun giderilebilmesi adına en son yöntem olan sıfırlama yöntemini kaleme alacağız. Huawei telefonunuzun sıfırlama adımlarını beraber gözden geçireceğiz.

  • Yüklemiş olduğumuz uygulamalar cihazın yavaşlığına sebebiyet verirken belli bir süreden sonra da kasma sorunlarını ortaya çıkarmaktadır.
  • Yine aynı şekilde telefonumuzda internet üzerinden yapmış olduğumuz gezintilerden dolayı bilmediğimiz alandan virüsler bulaşabilmektedir.
  • Gereksiz dosyalardan arınabilmek ve varsa virüslerden kurtulabilmek adına sıfırlama ayarlarını işleme koymanızda fayda bulunmaktadır.

Huawei Kestrel ee G535 L11 format atma ve sıfırlama

Huawei Kestrel ee G535 L11 format atma ve sıfırlama

Huawei Kestrel ee G535 L11 format atma adımlarınızın iki farklı yöntemi mevcuttur. Var olan bu iki yöntemin neler olduğunu sizlere adım adım paylaşırken formatlama öncesinde alacağınız önlemlerden de bahsedeceğiz.

Öncelikle telefonunuzu sıfırlamadan cihazınızın yedeklerini almanız gereklidir. Yedeklerinizi alırken Gmail bilgilerinizi, rehber yedeğinizi ve uygulamalarınızın şifre bilgilerini de bir kenara not almanız gerekiyor. Sağlayacağınız ayarlarla birlikte sorunsuz bir şekilde sıfırlamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ alanına girişinizi yaparak açılan sayfada ‘’Yedekle ve sıfırla’’ bölmesine giriş gerçekleştirin. Sağlayacağınız işlem sonucunda gelen ekranda yer alan ‘’Fabrika verilerini sıfırla’’ seçeneğine dokunup oradan da ‘’Telefonu sıfırla’’ demeniz halinde cihazın sıfırlamasına yönelik aşamalarınızı bitirmiş olacaksınız. Sıfırlamanın ilk ayağını tamamlarken ikinci ayağı için ise aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Huawei Kestrel ee G535 L11 sıfırlama

Huawei Kestrel ee G535 L11 sıfırlama ayarları konusunda ise ilk olarak telefonu kapatın.Ve ardından ‘’Sesiyükselt’’ tuşuyla birlikte ‘’Açma’’ yani (Power) tuşuna aynı anda basın.

Cihazın açıldığını gördüğünüz an Açma tuşundan elinizi çekin ve sesi yükselt tuşuna basılı tutmaya devam edin. Kurtarma yani (Recovery) ekranına ulaştığınızda gelen ekranda ‘’Sesi azalt’’ tuşu kullanımı ile birlikte ‘’Wipe data/Factory reset’’ seçerek ‘’Power’’ tuşuna basılı tutun. Gelen ekranda ‘’Reboot system Now’’ seçerek Açma tuşuna tıklayın.

Tüm bahsedilen ayarlar doğrultusunda işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Ve telefonunuzda yaşanan teknik sorunun da böylelikle önüne geçebileceksiniz.

Önceki İçerikThe Amazing Spider-Man sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikMessenger uygulama kilidi istemesin ve sormasın
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz