Paylaş

Huawei b618s 22d superbox modem kurulumu. Superbox modeminizin kablolu modem ayarlarının nereden yapacağınıza ilişkin bilgileri paylaşacağız.

Superonline servis sağlayıcısının kullanıcılarına vermiş olduğu ürünlerden birisi olan modemin kurulum adımları konusunda yardımcı olacağız. Alınan huawei b618s 22d modeminin kurulum aşamalarında eğer elinizde bir kullanım kılavuz yoksa kurulum aşamasında oldukça sıkıntı çekebilirsiniz. Araştırmalar sonucunda da hiçbir neticenin alınmaması sizi bu durumda mağdur edebilmektedir. Alınan superbox ürününün kurulumuna yönelik ayarlarımızı geniş kapsamlı incelemiş bulunuyoruz. Konuyu sizlere hem görsel şekilde hem de yazılı olacak biçimde detaylıca sunacağız. Öncesinde bir bilgisayar olması gerektiğini söylemekte yarar bulunmaktadır. Size verilen modemin kablo bağlantılarını doğru olacak şekilde sağladıktan sonra ayarlarınıza artık başlayabiliriz. Ürün taşınabilir olmasından dolayı da oldukça tercih edilmektedir. Yani sadece Superonline kullanıcıları ürünü satın almıyor diğer internet servis sağlayıcısında olan kişilerde üründen yararlanabilmektedir. Siz de hazırsanız eğer ayarların nereden yapılacağına birlikte bakalım.

Huawei b618s 22d superbox modem kurulumu

Huawei b618s 22d modem ayarları, huawei b618s 22d kurulumu, huawei b618s 22d modem ayarı nasıl yapılır, huawei b618s 22d modemi kurmak istiyorum, huawei b618s 22d modem kurulumu, superbox modem ayarları nereden yapılır. Alınan modemin kurulum işlemlerini yapmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz.

Superbox modem ayarları

Kurulum işlemleri için ilk olarak bilgisayarınızdan boş bir internet sayfası açıyorsunuz. Adres satırı kısmını temizleyerek arama satırı alanına 192.168.1.1 yazarak Enter tuşuna basıyoruz.

Huawei b618s 22d superbox modem kurulumu, huawei b618s 22d modem ayarı, superbox modem ayarı, superbox kurulum nasıl yapılır, huawei b618s 22d modem kurulumu, huawei b618s 22d kurulum
  • Karşınıza gelecek olan ekranda,
  • Kullanıcı adı: admin
  • Parola: superonline olarak girişimizi gerçekleştiriyoruz. Şifreyi kabul etmediği taktirde daha öncesinde bu şifreyi değiştirmiş olabilirsiniz. Değiştirdiğiniz şifreyle birlikte giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Şifre bilgilerini girip modemin ara yüzün içerisine girmeniz halinde üst alanda Ayarlar seçeneğini göreceksiniz.
  • Ayarlar kısmına tıklayıp gelen ekranın sol tarafındaki Ethernet bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Oradan da Ethernet ayarları seçeneğine tıklıyoruz.
  • Kullanıcı adı: internet servis sağlayıcısından size verilen kullanıcı bilgilerini giriyorsunuz.
  • Parola: bu alana da yine internet servis sağlayıcısı tarafından verilen şifre bilgilerini girip uygula demeniz halinde internetiniz gelmiş olacaktır.
Huawei b618s 22d superbox modem kurulumu, huawei b618s 22d modem ayarı, superbox modem ayarı, superbox kurulum nasıl yapılır, huawei b618s 22d modem kurulumu, huawei b618s 22d kurulum

Alınan ürünün kurulum ayarlarını bu şekilde bitirmiş olacaksınız. Artık internetinizi sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here