Paylaş

Huawei b618s 22d superbox kablosuz modem ayarları. Aldığınız ürünün kablosuz ayarlarıyla alakalı bilgilendirmeyi aktarabilmek için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Son dönemlerin en gözde ürünlerinden biri haline gelen Superbox ürününün kullanımı gün geçtikçe daha da arttığını görebiliyoruz. Taşınabilir olması ve verdiği internet kalitesinden dolayı çoğu kullanıcın dikkatlerini üzerine çekmiş durumdadır. Huawei b618s 22d modeminin kablolu ağ ayarlarının nasıl yapıldığını daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazımızda sizlere sunmuştuk. Fakat çoğu kullanıcı ürünü genelde kablosuz şekilde kullandığından ötürü kablosuz ağ ayarlarının da nasıl yapılacağını detaylı şekilde incelemesini yapmış bulunuyoruz. Modemin ara yüzüne ulaşabilmek için gerekli olan kablo bağlantılarının doğru takıldığından emin olmanız gerekiyor. Normalde modemin üzerindeki yanan ışığın mavi olması gereklidir. İlgili ayarlar bu şekilde işleme alındıysa ve kablo bağlantıları doğru şekilde ise neler yapmamız gerektiğini haberimizde anlatacağız. Sizden istediğimiz belirttiğimiz ayarları doğru ve eksiksiz şekilde yerine getirmektir.

Huawei b618s 22d superbox kablosuz modem ayarları

Huawei b618s 22d, superbox kablosuz kurulum, superbox kablosuz modem ayarları nasıl yapılır, huawei b618s 22d kablosuz ağ ayarları, huawei b618s 22d kablosuz kurulum, huawei b618s 22d kablosuz kurulum nasıl yapılır. Kablolu kurulumunu yapmış olduğunuz huawei b618s 22d modeminin kablosuz ağ ayarlarının da yapabilmeniz için gerekli olan araştırmaları bitirmiş bulunuyoruz.

Superbox kablosuz modem kurulumu

Bilgisayar tarayıcınızdan boş bir internet sayfası açtıktan sonra adres satırı kısmını temizleyip arama satırı alanına 192.168.1.1 yazarak enter tuşuna basıyoruz. Açılan ekranda,

Huawei b618s 22d superbox kablosuz modem ayarları, superbox kablosuz ayarı, superbox modem kurulumu, huawei b618s 22d kablosuz ayarı, huawei b618s 22d kablosuz kurulum
  • Kullanıcı adı: admin
  • Parola: superonline olacak şekilde girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Modemin içerisine giriş yaptıktan üst tarafta bulunan Ayarlar bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde gelen ekranın solunda bulunan Wlan bölümüne tıklayıp onun altında açılan Temel ayarlar alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Gelen sayfanın orta bölümünde SSID yazısını göreceksiniz.
  • SSID: alanına kablosuz ağ adınızı giriyorsunuz.
  • Wlan anahtarı: alanına da kablosuz giriş yapacağınız modemin şifresini gireceksiniz. En az 8 en fazla 64 karakterden oluşmak üzere Türkçe karakter içermemesi gereklidir.
Huawei b618s 22d superbox kablosuz modem ayarları, superbox kablosuz ayarı, superbox modem kurulumu, huawei b618s 22d kablosuz ayarı, huawei b618s 22d kablosuz kurulum

Gerçekleştirilen ayarlar sonrasında kablosuz şekilde de artık modeminizin içerisine girişinizi yapabilirsiniz. Merak ettiklerinizi aklınıza takılanları yorumdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here