Paylaş

Hadi yarışması nedir ne işe yarar nasıl oynanır. Hadi bilgi yarışması hakkında merak edilen ne varsa hepsini bu yazımız içerisinde sunmuş bulunuyoruz.

Turkcell bip messenger uygulamasını geliştirdikten sonra bip üzerinden Hadi yarışmasını da tüm herkese duyurmuş durumdadır. Uygulamayı indirmek herhangi bir ücrete tabii tutulmamaktadır. Play store ve Apple store üzerinden ücretsiz olarak telefonunuza indirme işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Hadi uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra hesap oluşturma adımlarını gerçekleştirmeniz gereklidir. Hadi bilgi yarışmasını sadece Turkcell kullanıcıları değil tüm operatör kullanıcıları telefonlarına indirebilmektedir. Hadi bilgi yarışmasına arkadaşınız tarafından davet edilme sağladıysanız bu durumda arkadaşınıza joker vermiş oluyorsunuz. Siz de uygulama içerisinde para kazanmaya başladığınız da birilerine referans olmanız halinde sizler de joker hakkına sahip oluyorsunuz. Hadi bilgi yarışması tüm zamanların en çok kazandıran yarışmaları arasında da hızla ilerleme sağlamaktadır. Yarışma içerisine üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra ise en çok kazananları görebilir ona bağlı olacak şekilde de sizlerinde kazanma ihtimalinin yüksek olduğunu bu sayede öğrenebilirsiniz.

Hadi yarışması nedir ne işe yarar nasıl oynanır

Hadi yarışması nedir, hadi bilgi yarışması nasıl oynanır, hadi bilgi yarışması ne işe yarar, hadi bilgi yarışması gerçek mi?, hadi bilgi yarışmasında para kazanabilir miyim?, hadi bilgi yarışmasında para nasıl kazanılır?, hadi bilgi yarışmasında para kazanma doğru mu? Hadi bilgi yarışması ile ilgili aklınıza takılan soruları yanıtlayarak uygulamayı indirdikten sonra izlemeniz gereken yöntemleri tek tek kaleme almış bulunuyoruz.

Hadi yarışması nasıl oynanır

Öncelikle hadi bilgi yarışmasına ilk üyelik işlemleri sırasında telefon numaranız istenilmektedir. Sonrasında telefonunuza kod gelmekte olup gelen kodun doğrulama işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Hadi yarışması nedir ne işe yarar nasıl oynanır, hadi yarışması nedir, hadi nedir, hadi bilgi yarışması, hadi yarışması nasıl oynanır, hadi para kazanma

  • Hadi yarışması her gün saat: 12:30 ve 20:30 saatleri arasında başlanmaktadır. Yarışmayı telefonlarına indirilen kullanıcılara yarışma başlamadan hemen önce bildirim mesajı gönderildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.
  • Yarışmaya başlandığını andan itibaren belirlenen kazanma miktarı kullanıcılara sunucu tarafından sunulmaktadır.
  • Toplamda 12 soruluk bir serüven içerisinde soru cevaplama süresi ise 10 saniye olarak belirlenmektedir.
  • Yanlış bilen kişiler tek tek elenmesi gerçekleştirilmektedir. Elenen kişiler yarışmayı takip edebilir ama sorulara cevap verme hakları elinden alınır.
  • Her sorudan kaç kişinin elendiği yine aynı şekilde karşınıza çıkmaktadır.
  • Bunun dışında sorularda bahsedilen jokeri isteğe bağlı olacak şekilde istenilen soruda kullanabilirsiniz.
  • Jokeri bir tek son sorunuz da kullanamıyorsunuz bunu da siz hadi bilgi yarışması kullanıcılarına belirtmekte fayda bulunmaktadır.
  • Soruların tamamına doğru cevap vermeniz durumunda hepsine doğru cevap veren kişi sayısına göre ödül dağıtılmaktadır.
  • Tek doğru cevap veren kişi sizseniz ödülün tamamı size ait demektir.

Hadi yarışması nedir ne işe yarar nasıl oynanır sorularına yanıt vermeye çalıştık. Yarışma için farklı merak edilen bir sorun varsa onu da yoruma eklemeniz halinde cevabını sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Hadi yarışması nedir ne işe yarar nasıl oynanır, hadi yarışması nedir, hadi nedir, hadi bilgi yarışması, hadi yarışması nasıl oynanır, hadi para kazanma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here