Paylaş

Hadi bilgi yarışması donuyor kasıyor. Turkcell’in geliştirmiş olduğu hadi bilgi yarışmasında oyun esnasında yaşanan donmalara ilişkin alınacak önlemlerden bahsedeceğiz.

Bilgi yarışmaları bakımından en çok kazandıran uygulamalar arasına giren Hadi yarışması tüm telefonlardaki yerini almış durumdadır. Her gün saat: 12:30 ve 20:30 saatleri arasında başlanmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra üyelik işlemleri için telefon numaranızın girilmesi istenmektedir. Bu bilgileri girerek üyelik işlemleri tamamlandığından dolayı artık yarışma başlama saatleri de sizlere mesaj olarak gönderilmektedir. 100 Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılmasıyla birlikte yarışma soruları tek tek karşınıza çıkmaya başlamaktadır. Başka kişileri uygulamayı indirmeye ikna etmeniz durumunda referans belirtmesi halinde joker hakkı verilmektedir. Ama uygulamaya herkesin aynı anda giriş yapması soruların sorulması esnasında donma ya da kasmaya sebebiyet vermektedir. Bu durum bazen sizinle alakalı değil tamamen sunucu bağlantısının yavaşlığıyla alakalı da meydana gelebilmektedir. Sizlik ise bu durumda alınacak önlemlere birlikte bakacağız.

Hadi bilgi yarışması donuyor kasıyor

Hadi yarışması kasıyor, hadi yarışması dondu, hadi neden donuyor, hadi donmasın, hadi kasmasın, hadi bilgi yarışması sürekli donuyor, hadi donmaması için ne yapmam gerekiyor. Telefonunuza indirmiş olduğunuz hadi yarışmasının donma sorununun önüne geçebilmek için alacağınız önlemlerden bahsedeceğiz. Bu önlemler sonucunda da hala daha sorun devam ederse bu durum da yapılacak çok fazla bir işlem yok sunucu kaynaklı sorun yaşıyorsunuz demektir.

Hadi yarışması donuyor

Para kazanmak için arkadaşınızın bilgisi üzerine indirmiş olduğunuz yarışma içerisinde donma yaşanıldığı andan itibaren uygulamadan çıkmayın. Çünkü çıktığınız anda yarışma sizin için bitecektir. Donma yaşansa dahil uygulamadaki soru size gelecektir.

Hadi bilgi yarışması donuyor kasıyor, hadi donuyor, hadi kasıyor, hadi bilgi yarışması dondu, hadi yarışması kasıyor, hadi yarışması ilerlemiyor

  • Ama siz uygulama donmaması için bir önlem almak isterseniz bir şey indirmeyin.
  • Mümkünse yarışma başlayacağı sırada wi-fi bulunuyorsa wi-fi üzerinden işlem sağlatmayı deneyebilirsiniz.
  • Mobil hızınız bazen yavaş olduğunda da bu sorunu sizlere yaşatabilir.
  • Onun dışında video izleme ya da dosya indirme gibi işlemlerden uzak durabilirsiniz.
  • Haricinde yukarıda da belirttiğimiz üzere oyunda donma ya da kasma sorunları oluşursa bu tamamen sunucusuyla alakalıdır.

Turkcell yetkililerin de oyun için eminim en kısa süre içerisinde gerekli alt yapı düzenlemelerini yapacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here