Paylaş

GTA 5 sistem gereksinimleri merak ediyorsanız eğer nelerin gerekli olduğunu yazı içerisinde detaylı bir şekilde anlatacağız.

Oyun severlerin tutkunu olduğu GTA oyununun 5 serisine toplamda 267 milyon dolar harcandığını biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız 267 milyon dolar harcanırken kazan ise 1 milyar dolardır. GTA 5 oyununu bilgisayarınıza indirmek için sistem gereksinimleri merak ediyorsanız o halde bunların neler olduğunu birlikte inceleyeceğiz.

2013 yılında çıkmasına karşın hala daha yeni çıkan oyunlara fark attığını söyleyebiliriz. Oyunu diğer oyunlardan ayıran en temel özelliği ise geçmişten bu zamana kadar popülerliğini kaybetmeden gelmiş olmasıdır. Oyunu bilgisayarınıza indirmeden önce hemen kaç GB yer kapladığını eminim araştırma yapmışsınızdır. Aslında ilk araştırmanız oyunun sistem gereksinimleri olmalıdır. Lakin yine de kaç GB yer kapladığını aktaracağız. Oyunun bilgisayarınıza sorunsuz şekilde yüklenebilmesi için 80 GB boş alanınızın olması gerekiyor. Bu alan yok ise oyunu bilgisayarınıza indiremezsiniz. GTA 5 ile ilgili bu alana sahip olduktan sonra bir diğer gerekli olan ise sistem gereksinimleridir.

GTA 5

GTA 5

GTA 5 oyunu 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüzde milyonlarca kişi tarafından aktif olacak şekilde kullanılmaya devam etmektedir. GTA 5 oyununda oyuncunuzu kadın olarak da ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızı eve davet edebilir, evde içki ya da parti verebilirsiniz.

Bu denli eğlenceli olan bir oyunu hemen oynamak istiyorsanız o halde bilgisayarınızda 80 GB boş bir alan oluşturun. Bu alanı oluşturduktan sonra sistem gereksinimlerini de karşılıyorsa o halde işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri

GTA 5 sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core
  • İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz
  • Bellek: 4 GB Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB
  • Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu Sabit
  • Disk Alanı: 80 GB

Bilgisayarınız gerekli olan bu donanımlara sahip olması halinde sorunsuz şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Bu bilgiler tamamen resmi açıklamalardan alındığından ötürü bilgisayarınıza oyunu yükledikten sonra donma ya da kasma gibi bir sorun karşılaşmayacağınızı da bilmenizi isteriz. GTA 5 sistem gereksinimleri için sizin de eklemek istediğiniz olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here