Paylaş

Gta 4 sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer hazırladığımız yazımızda bunları detaylı şekilde anlatacağız.

Rockstar Games tarafından piyasaya sürülmekte olan oyunu eminim sizde oynamışsınızdır. GTA oyunu geçmişten bu zamana kadar popülerliğini yitirmeyen GTA oyununun 4 versiyonu için ilgili gereksinimleri aktaracağız. Yaptığımız araştırmaları beraber inceleyeceğiz.

Yeni çıkan oyunları bilgisayarınıza yüklemeden önce ilk aklınıza gelen eminim bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? Sorusudur. Ya da bazı kullanıcılar çıkan oyunların kaç GB alana sahip oldukları konusunda düşünce içerisine girebilmektedir. GTA oyununu diğer oyunlardan ayıran en temel özelliklerden birisi de ne kadar zaman geçerse geçsin oyuncu kitlesi asla azalmamaktadır. Sürekli popüler bir oyun olarak kalmayı başaran oyunda kendini güncelleme yapabilirsiniz. Bir üst versiyonlara geçişini sağlayarak farklı özellikleri oyuna dahil etmektedir. Hiç oynamayan biri bile eminim oyunun ismini duymuştur. Oyunu bilgisayarınızda sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için sistem gereksinimlerini önceden bilmelisiniz. Bu hem oyunda donma, kasma ya da giriş yapılmama gibi sorunlar almamanızı sağlayacaktır.

Gta 4 nedir

gta 4

Gta 4 oyunu tüm herkes tarafından oldukça sevilen ve Grand theft auto serisinin de sekizinci oyunu olduğunu söyleyebiliriz. GTA 4 serisini diğer serilerden ayıran en temel özelliklerden birisi de oyunun daha heyecan verici olmasıdır. Oyun macera anlamında da herkes tarafından sevilerek oynamaktadır.

Yeni serilerin çıkışı ile birlikte yukarıda da belirttiğimiz üzere ilk aklınıza gelen oyunun kaç GB olduğudur. Aslında bu sorunu sormanıza da çok fazla gerek bulunmamaktadır. Direk araştırma içerisine girmelisiniz. Bu araştırmalar sonucunda cevabı hemen bulacağınızdan eminim.

Gta 4 sistem gereksinimleri

Gta 4 sistem gereksinimleri

Gta 4 sistem gereksinimleri bilgilerine ulaşabilmeniz için tek yapmanız gereken aşağıda bilgileri kontrol etmek olacaktır. Oyunun minimum değerlerini paylaştıktan sonra bilgisayarınız eğer oyunun gereksinimleri kaldırabilecek düzeyde ise hemen indirebilirsiniz.

GTA 4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 veya Vista SP1
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
  • Bellek: 1,5 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB Nvidia 7900, ATI X1900
  • Depolama Alanı: 18 GB

Bilgisayarınız bu gereksinimleri destekliyorsa eğer oyunu sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. Gta 4 sistem gereksinimleri hakkında minimum gereksinimleri paylaşmış bulunuyoruz. Bunlar resmi açıklamalardan alınan gereksinimlerdir. Sormak veya eklemek istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here