Google play store üye olamıyorum gmail eklenmiyor, Google play store hesap açma örnekleri için de yazımız sizlere yol gösterecektir.

Android işletim sistemli bir telefon ya da tablet alındığın da ilk aklımıza takılan sorun google play store üzerinden nasıl hesap açılacak. Telefonlarımıza yüklü olarak gelen bu uygulama da bir gmail hesabınızın olması gereklidir. Zaten telefon ilk açılırken de sizden bu hesap istenilmektedir. Google play store hesabına gmail hesabı eklenmeden yada bir hesabınız olmadan üye olamıyoruz. Her sosyal medya hesaplarının açılımında nasıl bir üyelik kaydı istiyorsa google play store üzerinde de bu durum bu şekilde ilerlemektedir. Tabi telefonumuza gmail hesabının eklenmesi gerekeceği için bir çok kullanıcı bu işlemlerin de nasıl yürütüleceğini bilememektedir. Kıymetli okuyucularımız adına girdiğimiz araştırmaların detaylı sonuç bilgilendirmeleri aşağıda sıralanmıştır. Sağlayacağımız işlem parametre ayarları netice verdikten sonra hesabınızda üyelik oluşturmasını tamamlamış olacağız. Yapacağımız bu yöntem ile de telefonunuza gmail hesabının nasıl ekleneceğini de öğrenmiş olacağız.

Google play store üye olamıyorum gmail eklenmiyor

Play store üyelik nasıl oluşturulur, android telefonuma gmail hesabı ekleme, google play hesap ekleme, google play store üyelik oluşturma, google hesabı nasıl oluşturulur? Genel anlamda sıklıkla karşılaştığımız bu sorunlarla ilgili olarak çözüm yöntemlerini kaleme alacağız. Cevabına ulaşacağınız soruların bundan sonraki dönemler içerisinde bilgilendirmesine sizler de hazırladığımız yazı sayesinde erişmiş olacaksınız.

Google play hesap açılmıyor

Google play için hesap açmak adına yukarı da da belirttiğimiz üzere bir gmail hesabına sahip olmanız gereklidir. Gmail hesabına sahipseniz geri kalan işlemleri bize bırakın. Birlikte sağlayacağımız işlemler sonrasında android işletim sistemli telefonunuza gmail hesabının nasıl ekleneceğini de yazımızda kaleme alacağız.

Google play store üye olamıyorum gmail eklenmiyor, gmail eklenmiyor, telefonuma gmail hesabı ekleme, google play üye olma, play store üye olma, google play hesap açılmıyor

  1. Telefonumuzun ”Ayarlar” kısmına erişim gerçekleştirdikten sonra burada yer alan ”Hesaplar” alanına giriş sağlıyoruz.
  2. Hesaplar alanına geldikte sonra ”+hesap ekle” butonunu göreceksiniz.
  3. Buraya tıklayıp ”Yeni hesap” diyerek işlemlerimize devam ediyoruz.
  4. Tüm bu sağlanan işlemler sonrasında sizden ”Yeni bir gmail hesabı oluşturma” sayfasına yönlendirme sağlanacaktır.
  5. Sağlanan işlem ayarları sonrasında gelen ekrandaki bilgilendirmeleri doğru ve net bir şekilde girdikten sonra hem telefonunuza gmail eklemiş olacaksınız. Hem de play store hesabını gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayacaksınız.

Google play store üye olamıyorum gmail eklenmiyor sorunu için sağlanan işlemler neticesinde probleminiz giderilmiş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz