Google play store sifremi unuttum hatırlamıyorum ve bundan dolayı hesaba erişim giriş yapamıyorsanız, bilinmeyen şifrenin geri gelmesi için detaylar yazımızda.

Telefonlar Play store ve Apple store uygulamaları oldukça önem arz etmektedir. Bu uygulamaların olmayışı sonrasında istediğimiz uygulamaları indirebileceğimiz bir alan olmayacaktır. Android telefon kullanıcıları Facebook ve instagram gibi uygulamaları play store alanı üzerinden indirimini gerçekleştirmektedir. Tabi bu özelliği telefonumuzdan kullanabilmeniz için bir ”Gmail” hesabı ekliyorsunuz. Gmail hesabınızın da şifresini girerek üyeliğinizi oluşturduktan sonra artık kullanıma başlayabiliyorsunuz. Kullanımlar sonrasında ilerleyen dönemlerde ansızın sizden tekrar giriş yapılması gibi durumlar karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumda şifrenizin hatırlanmaması halinde hesabınıza erişim sağlayamayacaksınız. Ve biz biliyoruz ki siz hesaba erişim gerçekleştiremediğiniz süre içerisinde üzüleceksiniz. İşte bu üzüntüye mahal vermemek ve sizleri daha fazla sıkıntı içerisine sokmamak adına gerekli incelemelerimizi sağlamış bulunuyoruz. Google play store hesabınızın şifresinin kurtarılıp tekrar hesabınıza giriş işlemleri için birlikte ayarlarımızı sağlayacağız.

Google play store sifremi unuttum hatırlamıyorum

Play store şifremi bilmiyorum, google play store şifremi hatırlamıyorum, google play store hesabıma giremiyorum, google play store giriş olmuyor, play store şifrem nedir? Hesabınıza giriş işlemi sağlamış olduğunuz şifrenizi unuttuysanız eğer artık üzülmeniz gerek bulunmamaktadır. Beraber gerçekleştirilen ayarlar sonrasında problemin çözüm adımları ardından gelecektir.

Google play şifremi öğrenmek istiyorum

Google play store hesabınızın şifresini unuttuktan sonra girebileceğiniz stresi anlayabiliyoruz. Çünkü bu uygulama olmadığı süre içerisinde uygulamalar güncelleme almayacak ve siz uygulamayı telefonunuza yüklemesi sağlayamayacaksınız. Android telefon kullanıcıların bir ihtiyacı haline gelen bu uygulama için şifrenin öğrenilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

  • Öncelikle Buraya tıklayarak hesabın kurtarılma ekranına ulaşıyoruz.
  • Sonrasında ”İleri” ikonuna tıklıyoruz.
  • Ardından gelecek olan ekranda yer alan ”Şifremi bilmiyorum” işaretleyip ileri diyelim.
  • Karşınıza mail adresinizin girileceği bir ekran gelecektir. Bu ekrana mail hesabınızın girişini gerçekleştirelim.
  • Hesabın girişini sağladıktan sonra ilk üyelik sırasında girdiğiniz bilgileri sizden istenilen ekrana giriş sağlayalım.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında son hatırlanan şifrenin girişi istenecektir.
  • Bu şifreyi girdikten sonra telefon ya da mail adresinize gönderilecek kod bilgilendirmesi gelecektir.
  • Gelen doğrulama kodu ile artık erişim sağlayabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra ikinci bir ”Gmail hesabınız var ise telefonumuzun ”Ayarlar” alanına girerek buradan hesaplar alanına girerek hesap kaldır diyebilirsiniz.
  • İkinci mail adresinizi buraya eklemeniz sonrasında problem kalmayacaktır.

Google play store sifremi unuttum hatırlamıyorum yönünde yaşadığınız soruna gereken işlemleri sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Google play store sifremi unuttum hatırlamıyorum, play store şifremi unuttum, play store şifremi bilmiyorum, play store giremiyorum, play store şifremi hatırlamıyorum, play store oturum açamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz