Google play store ingilizce oldu türkçeye ceviremiyorum, Google play dil ayarlarının değişikliğinin yapılabilmesi için hangi yolları izlemeniz gerektiğine değindik.

Her geçen gün daha farklı hatalarla karşılaşılan play store uygulamasında bu kez de ingilizce sorunu ortaya çıktı. Öncesinde hata kodları ile canı sıkılan kullanıcıların şimdiler de ise uygulamanın ingilizce oluşundan dolayı canları sıkılmaktadır. Uygulamanın tekrar türkçe olmasını kendiliğinden beklemeden nasıl yapılacağını haberimizde yer vereceğiz. Böylelikle karşılaşılan hatalar ve türkçeye çevirme yöntemlerini de sizlerde sağlayabilirsiniz. Eski telefonlarda değil de daha çok yeni alınan telefonlarda daha sık olacak şekilde baş gösteren bu durum ile ilgili nelerin gerekli olduğunu beraber kontrol sağlayacağız. Gerçekleştireceğimiz işlem ayarları sonrasında ”Google Play” uygulamasını yeniden türkçe diline çevirebileceğiniz. Uygulamanın kendi içerisinde herhangi bir dil ayarı olmadığı için telefonunuzun içerisindeki ayarlar üzerinden dil seçeneğini tekrar eski haline geri getireceğiz. Nasıl olacağını merak edenler için daha fazla bekletmeden konu detaylarını vermeye başlayabiliriz.

Google play store ingilizce oldu türkçeye ceviremiyorum

Google play eski diline çeviremiyorum, google play türkçeye geri döndürmek istiyorum, google play dil ayarlarını değiştirmek istiyorum, google play eski diline döndürme, play store ingilizce oldu, play store uygulamasını eski dile çevirme, play store türkçe yapamıyorum. Gelen yeni bir güncelleme sonrasında play store kullanıcılarının dil ayarları ingilizce olmasından ötürü bu sorunun bir an önce giderilip türkçe çevirme yöntemlerini beraber konu alacağız.

Google play türkçeye çevirme

Google play store uygulamasının ingilizce oluşuyla birlikte bir çok kullanıcı istediği uygulamayı telefonlarına rahatlıkla indirmede sorun yaşamaya başladı. Google play store tekrar türkçeye çevrilmesi adına yapılması gerekenleri adım adım sizlerle paylaşacağız. Gerçekleştireceğiz bu işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

Google play store ingilizce oldu türkçeye ceviremiyorum, google play türkçeye çevirme, play store ingilizce oldu, play store dil ayarları, google play dil değiştirme, play store türkçeye çevirme

  • Öncelikle telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında ”Uygulamalar” kısmına girelim.
  • Buradan ”Tümü” ve sonrasında ”Google play store” uygulamasını göreceksiniz.
  • Bunun üzerine gelip tıkladığınızda sağ üst alanda yer alan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Ardından karşınıza ”Güncellemeleri kaldır” yazısı gelecektir. Bu yazıya tıklıyoruz.
  • Bu uygulamayı fabrika ayarları göndermek istiyor musunuz? Tüm verileriniz silinecektir.” Yönünde gelen bilgilendirmeye ”Tamam” demeniz durumunda artık google play türkçeye dönmüş olacaktır.

Google play store ingilizce oldu türkçeye ceviremiyorum için hala daha sorun devam ederse bu durumu bizimle aşağıda paylaşmanız halinde soruna ilişkin çözüm bilgilendirmelerini sizlere sunacağız.

Google play store ingilizce oldu türkçeye ceviremiyorum, google play türkçeye çevirme, play store ingilizce oldu, play store dil ayarları, google play dil değiştirme, play store türkçeye çevirmeGoogle play store ingilizce oldu türkçeye ceviremiyorum, google play türkçeye çevirme, play store ingilizce oldu, play store dil ayarları, google play dil değiştirme, play store türkçeye çevirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz