Google play store hesabını kaldıramıyorum, Google hesap değiştirme ya da silme işlemleri için izlenecek yolları kapsamlıca kaleme aldık.

Telefonu ikinci el olarak aldıysanız ya da kullanımını sağladığını telefonun mail hesabını blok ettiyseniz. Bu durumda hesabı kaldırıp yerine ikinci bir hesap eklemesi sağlayabilirsiniz. Onun dışında google play store hesabın da oturum kapatmak isteyen kişiler için de işlemlerin nasıl ilerleneceğine değindik. Beraber yapacağımız işlem ayarları sonrasında Google play store hesabınızı rahatlıkla kaldırabilir ya da oturumu kapatabilirsiniz. Android telefonlarına yüklü olarak gelen google play store hesap açılımı için gmail hesabıyla giriş sağlamaktayız. İkinci bir hesabı aynı hesap içerisinde aktif edebiliyorsunuz yalnız genelde tek bir hesap üzerinden bağlantı yapmak isteyen kullanıcılar diğer hesabını kaldırarak yeni hesaplarını girmektedirler. Biz de yaşanan bu aksaklıkların son bulması ve hesabın kaldırılmasına yönelik yöntemleri detaylıca sizlere aktaracağız.

Google play store hesabını kaldıramıyorum

Google play store hesabını silemiyorum, google play store hesabını silemiyorum, google play store kalkmıyor, play store kalkmıyor, play store hesabını nereden kaldırabilirim, play store hesabını silmek istiyorum. Gelen bu bilgilendirmelerin çözümleri hususunda ilgili ayarları netice vermesi için yöntemleri araştırdık. Aşağıda anlatımını gerçekleştirdiğimiz ayarları yapmanız soruna çözüm bulacaktır.

Google play hesabını silemiyorum

Google hesabınızın silinmesi mümkün müdür? Silinmesi veya kaldırılması için izlenecek yollar sizler için tek tek anlatacağız. Maddeler halinde sunumunu sağlayacağımız yöntemleri sizlerden ricamız anlatılan şekilde kaleme almanızdır.

  • Öncelikle telefonumuzun içerisinden ”Ayarlar” bölümüne giriş gerçekleştirelim.
  • Gelen ekrandan ”Hesaplar” kısmına girelim.
  • Hesaplar alanında var olan ”Google” yazısına tıklıyoruz.
  • Buradan da gelen bilgilendirme de yer olan ”Gmail” uzantısına tıklıyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda senkronize et yazısının sağında bulunan (…) noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Gelen seçenekler arasında yer almakta olan ”Hesabı kaldır” ikonuna tıklamanız durumunda problem ortadan kalkmış olacaktır.
  • Yaptığınız işlem sonrasında yeni hesap ekleyerek play store uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Google play store hesabını kaldıramıyorum diyorsanız sağlayacağınız bu işlemlerle birlikte çözüm gelmiş olacaktır. Eğer giderilmediyse durumu bizimle yorum kısmından paylaşmanız yeterlidir. İyi gezintiler dilerim.

Google play store hesabını kaldıramıyorum, play store hesap değiştirme, play store hesap kaldırma, google play hesap kaldırma, play store hesap silme, google play hesabını silemiyorum Google play store hesabını kaldıramıyorum, play store hesap değiştirme, play store hesap kaldırma, google play hesap kaldırma, play store hesap silme, google play hesabını silemiyorum Google play store hesabını kaldıramıyorum, play store hesap değiştirme, play store hesap kaldırma, google play hesap kaldırma, play store hesap silme, google play hesabını silemiyorum Google play store hesabını kaldıramıyorum, play store hesap değiştirme, play store hesap kaldırma, google play hesap kaldırma, play store hesap silme, google play hesabını silemiyorumGoogle play store hesabını kaldıramıyorum, play store hesap değiştirme, play store hesap kaldırma, google play hesap kaldırma, play store hesap silme, google play hesabını silemiyorum

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz