Google play store hesabı açamıyorum olmuyor yaşanan bu durum sizi strese sokuyorsa hesabın açılması yönündeki incelemelerimizin detayları makalemizde.

Google play store hesabı açılımı sırasında bir anda şifrenizi unuttuğunuz aklınıza geldiyse bu durumda yapılması gerekenleri anlatmıştık. Bundan bir önceki makalemiz olan Google play store sifremi unuttum hatırlamıyorum yazımız yaşanan bu sorunu gidermeye bire bir hazırlanmıştır. Ama hayır ben şifremi hatırlıyorum sadece play store hesap açma işlemleri adımında sorun yaşıyorum diyorsanız bununda araştırmasını sağlamış bulunuyoruz. Telefonunuzda yaşanan bazı aksaklıklardan ötürü hesabınıza artık erişim yapamıyor musunuz? Ve hesaba erişim yapma haricinde şifre unuttum ayarlarıyla da uğraşmak istiyorsanız o halde merak etmeyin doğru yerdesiniz. Yeni bir google play hesabı açarak gidereceğimiz sorun için hangi yolların izleneceğini de sizler için detaylandıracağız. Bu saye de hem şifre kurtarma işlemleriyle uğraşmamış olacak hem de hesabınıza bir an önce kavuşmuş olacaksınız.

Google play store hesabı açamıyorum olmuyor

Google play hesabı açamıyorum, google play store hesabını açmak istiyorum, google play hesabını nasıl açacağım, play store hesabı açmak istiyorum, play store hesabı açılmıyor, play store hesabını nasıl açacağım? Meraka konu olan bu durumun çözümü için sizler adına girdiğimiz araştırmaları kendimiz denedik. Bu saye de aldığımız olumlu sonuçları sizlerle paylaşmaktan ise mutluluk duyarız. Hadi gelin şimdi işlemlerin nereden gerçekleştireceğine birlikte göz atalım.

Google play hesap açma

Hesabın şifresini unuttuğunuzda yapılacak işlemleri üst tarafta verdiğimiz link üzerinden izleyeceğiniz yöntem ile gerçekleştirebileceğinizi bildirmiştik. Ama yok siz hiç bunlarla uğraşmak istemiyor yeni bir hesap açmak istiyorsanız. Ya da şifre unutma yaşamadan dahi bir google play hesabı açmaya karar verdiniz. İşte bunun için nelerin gerekli olduğunu maddeler halinde tek tek anlatacağız. Android telefonunuzun içerisinde hangi yolları izleyeceğinizi aşağıda sizlere sunumunu gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Google play store hesabı açamıyorum olmuyor, google play hesap açma, play store oturum açılmıyor, play store açma, google play hesap açılmıyor, play store hesap açılmıyor

  • Telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde ”Hesaplar” içerisine girelim.
  • Hesaplar alanında göreceğiniz ”+ Hesap ekle” ikonuna tıklayalım.
  • Gelecek olan ekran içerisinde ”Google” yazısına tıklayıp işlemlerimize devam edelim.
  • Ardından gelen seçenekler içerisinde ya kendi hesabınızı ya da bu alanda bulunan ”Veya yeni bir hesap oluşturun” ikonuna tıklamak yeterli olacaktır.

Google play store hesabı açamıyorum olmuyor gerekli olan tüm müdahaleleri sizlere sunduk. Bu soruna yapılan işlemler sonrasında herhangi bir çözüm gelmez ise bu durumda bizimle yorum kısmından iletişime geçmeyi unutmayınız.

Google play store hesabı açamıyorum olmuyor, google play hesap açma, play store oturum açılmıyor, play store açma, google play hesap açılmıyor, play store hesap açılmıyor

Google play store hesabı açamıyorum olmuyor, google play hesap açma, play store oturum açılmıyor, play store açma, google play hesap açılmıyor, play store hesap açılmıyor Google play store hesabı açamıyorum olmuyor, google play hesap açma, play store oturum açılmıyor, play store açma, google play hesap açılmıyor, play store hesap açılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz