Google play store durduruldu yazıyor cıkış yapıyor, gelen hata sonrasında durdu probleminin giderilmesi yönünde izlenecek yöntemler haberimizde.

Facebook, twitter, instagram, whatsapp ve diğer uygulamalarda yaşanan sorun google play store hesabında da baş göstermeye başlamıştır. Durduruldu hatası sonrasında istediğimiz oyun veya uygulamayı telefonumuza indiremediğimiz de sıkıntı yaşanmaktadır. Android telefon ya da tablet için bir uygulama indirmek adına google play marketine giriş sağlamaktayız. Ama sürekli çıkış yapması ya da buna bağlı durdu hatası gelmesi sizi o an için strese koyabilir. Yalnız strese girmeden konunun araştırmasını google üzerinden arama sağladığınız da ise hata ile ilgili çözüm yöntemlerini bulabileceksiniz. Bir kaç yöntem sonrasında probleminiz tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Ve böylelikle ”durduruldu ve çıkış yapıyor” gibi bilgileri vermemeye başlayacaktır. Siz de bu sırada hangi uygulamaları indirmek istiyorsanız o uygulamaların indirilmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Google play store durduruldu yazıyor cıkış yapıyor

Google play store hesabınıza giriş işlemi sonrasında, durduruldu, çıkış yapıyor yönünde gelen bilgilendirmeler üzerine araştırmalar gerçekleştirildi. Play store giriş yapmama izin vermiyor, google hesabına erişim sağlayamıyorum, google play hesabından beni atıyor. Bu ve benzeri tüm alınan hatalarla ilgili gerekli çözümleri sizlere sunacağız.

Google play çıkış yapıyor

Oyun veya uygulama indirmek için giriş sağladığımız google play store hesabı sizi sürekli dışarı atıyor ya da durduruldu diyorsa belirtilen yöntemlerimizi izlemeniz yeterlidir. Telefonun ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Google play store>Verileri  temizle” demeniz yeterli olacaktır.

Google play store durduruldu yazıyor cıkış yapıyor, google durduruldu, play store durduruldu, google play durduruldu, play store çıkış yapıyor, google play çıkış yapıyor

  • Yaptığımız işlemler neticesinde hala daha aynı hata ile karşı karşıya kalıyorsanız bu durumda telefonun şarj yüzdesinin %50 veya %70’nin üzerinde olması gerekiyor.
  • Şarj yüzdesi dolu olduktan sonra telefonunuzdaki bilgilerin yedeklemesini almanız gerekiyor.
  • Bu yedeklemeyi yaptıysak telefonumuzdan ”Ayalar” bölümüne giriyoruz.
  • Ayarlara giriş gerçekleştirdiğinizde ”Yedekle ve sıfırla” alanı göreceksiniz.
  • Buraya tıklamanız halinde telefon fabrika ayarlarına geri gidecektir. Tekrar açıldığında bu sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Google play store durduruldu yazıyor cıkış yapıyor hatası sonrasında sıfırlama işlemleri neticesinde sorun kesin çözüme kavuşmuş olacaktır. Hala daha sorun devam ediyorsa bu sorun için aşağıdaki yorum kısmında alınan hatalarla birlikte durumu tarafımıza iletmeniz gereklidir. Kontrollerimizi yapıp sizlere geri dönüşleri sağlayacağız.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz