Google play store bir hata nedeniyle indirilemedi 905, Oyun indirme aşamasında alınan bu hatanın giderilmesi adına çözüm bilgileri aşağıdadır.

Çocuklarımızın istekleri üzerine telefonlarımıza ya da tabletlere oyunların yükleme işlemlerini sağlamaktayız. Bazen kendimiz de beğendiğimiz bir oyun olursa bunun yüklemesini telefonlara sağlıyoruz. Android işletim tabanlı cihazlarda var olan google play store hesabını kullanarak oyunlarını telefonlarına indirme işlemini sağlayabiliyor. Yalnız bu son dönemlerde çeşitli hatalarla karşılaşılan google play store hesaplarında  ”bir hata nedeniyle indirilemedi 905” hatası baş göstermeye başladı. Yaşanan bu sıkıntının giderilmesi için araştırma yoluna giden kullanıcılar hatanın da nedenini bilmek istemektedir. 905 Hatasıyla ilgili yapılan kontrollerimiz de sorunun temelinde yüksek boyutlu oyunlardan kaynaklandığı tespit edilmiştir. Eminim siz de eee yani ben telefonuma yüksek boyutlu hiç bir oyun indiremeyecek miyim? Diye sorular sorulacaktır. Tabi ki de her oyunu indirmek sizin en tabii hakkınızdır. Zaten böyle bir kısıtlama ile karşı karşıya kaldığınızdan dolayı bu haberimizi yayınlama ihtiyacı duyduk. Şimdi gelelim problemin nasıl ortadan kaldırılacağına.

Google play store bir hata nedeniyle indirilemedi 905

Telefonuma oyun indiremiyorum, google play store hata veriyor, oyunlarımı indiremiyorum, 905 hatası nasıl giderilir, 905 hatası nedir? , 905 hata kodu alıyorum, google play store 905 hatası, play store uygulamasından telefonuma oyun indirilmiyor. Oyun indirme sırasında ”bir hata nedeniyle indirilemedi 905” hatasının giderilmesi adına nelerin gerekli olduğunu kaleme aldık.

Google play oyun indirilemedi

Yüksek veri tabanlı oyunların telefonlara ya da tabletlere indirilmesi sırasında ”Bir hata nedeniyle indirilemedi 905” uyarısı aldığınız da strese girmeyiniz. Bu hata sonrasında ilk olarak internet veri bağlantısını kontrol edelim. Wi-fiden bağlantı kurduktan sonra tekrar deneme sağlayalım. Telefondan kullanmadığınız lüzumsuz uygulamaların kaldırılmasını gerçekleştirelim.

Google play store bir hata nedeniyle indirilemedi 905, google play oyun indirilemedi, oyun indirilemedi, telefonuma oyun indiremiyorum, 905 hata kodu, 905 hatası nedir

Tüm bunlara rağmen sorununuz devam ediyorsa bu durumda telefonun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Buradan da ”Ekran ayar” alanına geliyoruz. Sonrasında ”Ekran kapanma” yazısını göreceksiniz. Buradaki ayarı en üst seviyeye çıkarıyoruz. 905 hatası ile ilgili karşılaşılan hatanın temelinde ekranın kapanması yer almaktadır.

Yaptığımız bu işlem ile birlikte ekran hiç kapanmayacağı için oyun da rahatlıkla indirilecektir. Bu saye de Google play store bir hata nedeniyle indirilemedi 905 sorunun da çözümü kaleme almış olduk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz