Google play store arama geçmişini silemiyorum uygulama geçmişi silinmiyor. Böyle bir durumda izlenecek yolların çözümü için haberimize göz atmalısınız.

Android telefon kullanıcılarının olmazsa olmaz programları arasında bulunan play store oldukça önem arz etmektedir. Bu platform üzerinden de bir çok programın aramasını gerçekleştirebiliyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi bu uygulama da da sizler arama geçmişini silmedikçe arama geçmişi gözükmektedir. Bazen play store üzerinden yapılan fazla araştırma ev içerisinde ya da ilişki yaşadığınız bir kişiyle sorun yaşamanıza sebep verebilmektedir. Google play hesabında yapılan aramaların silinebilmesi için bir yöntem var mı? Var sa bunu nereden yapabiliyoruz? Diyen kullanıcılar arasında iseniz o halde haberimiz sizin işinize yarayacaktır. Çevremiz de meraklı kişilerin olduğunu biliyoruz. Bu kişiler telefonları eline aldıklarında her şeyin incelemesini gerçekleştirebilmektedir. İşte sizin de kendinize ait bilgilerin başkaları tarafından gözükmesine engel olunabilmesi için yapılan araştırmalarımız haberimiz de yer almaktadır.

Google play store arama geçmişini silemiyorum

google play uygulama geçmişini silemiyorum, google play arama geçmişi temizlenmiyor, google play store arama geçmişini nasıl silebilirim?, play store arama geçmişi silinir mi?, google play aramaları silmek istiyorum. Eminim bir çok kişi gibi sizler de play store üzerinde yapılan aramaların silinip silinmediğini bilmiyorsunuzdur. Evet sorunun cevabı arama geçmişi play store üzerinde de silinmektedir. Sadece nereden ve nasıl silineceğini bilmeniz gereklidir.

Google play arama geçmişini silme

Bir uygulamanın arama geçmişinin silinebilmesi için ilk olarak o uygulamanın içerisine giriş sağlanması gereklidir. Haliyle biz de bu haberimizde google play store uygulamasının arama geçmişini silmek istediğimizden ötürü play store giriş sağlıyoruz.

  • Hesaba giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra sol üst tarafta bulunan (…) işaretli ”Menü” alanına giriş yapıyoruz.
  • Bu alanda ”Ayarlar” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlara giriş yaptıktan sonra ”Yerel arama geçmişini temizle” yazısını göreceksiniz.
  • Buraya tıklamanız halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Google play store arama geçmişini silemiyorum yapılan işlem ayarları sonrasında problem ortadan kalkış olacaktır. Şayet sorun hala devam ediyorsa bu durumda konu ile ilgili detay bilgilendirmelerini bizlere yorum kısmından iletiniz. Alınan hatalarla birlikte iletmeniz de fayda bulunmaktadır.

Google play store arama geçmişini silemiyorum, arama geçmişi silinmiyor, uygulama geçmişini silemiyorum, google play arama geçmişini silme, play store geçmişi temizleme, play store geçmişi bulmaGoogle play store arama geçmişini silemiyorum, arama geçmişi silinmiyor, uygulama geçmişini silemiyorum, google play arama geçmişini silme, play store geçmişi temizleme, play store geçmişi bulma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz