Google play store 495 hatası nedir nasıl giderilir, karşılaşılan hatanın bir çözümü var mı? Tekrar uygulama indirmeniz için ilgili çözüm adımları yazımızda bulunmaktadır.

Android işletim sistemi telefon ve tabletlerde var olan play store uygulamasında şu aralar alınan hata kodları hayli artmış durumdadır. Kişilerin Facebook, twitter, youtube ve instagram gibi uygulamaların yanı sıra oyunları da indirmemize imkan sağlamaktadır. Ancak alınan hata kodlarından ötürü bu ve benzeri hata kodlarının gelmesi sonrasında kullanıcı kitlesi de mağduriyet yaşamaya başlamıştır. İndirmek istediğimiz uygulamaların indirilmemesi haricinde gelen hata 495 sorunun hangi yol ile giderileceği merak edilmektedir. Sizlerin karşılaşmış olduğu bu hata sonrasında ilgili incelemeleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Gelen bu hata sizlerin oyun ve uygulama indirmenize engel teşkil etmektedir. Yalnız herkes uygulama ile ilgili olduğunu düşünse de aslında hiçte öyle değildir. Sorun telefonunuz ile alakalı olduğundan dolayı çözümün gelmesi içinde telefondan ayarları gerçekleştireceğiz.

Google play store 495 hatası nedir nasıl giderilir

Google play 495 hatası, play store 495 çözümü, google play store uygulama indirirken 495 hatası ile karşılaşıyorum, hata kodu 495 nasıl giderilir, hata kodu 495 nedir?, play store hataları nasıl giderilir? Benzeri bir çok soru işaretleri kullanıcıların akıllarında yer edinmişken problemi çözüme kavuşturmamak olmazdı. Sizler için yapılan ayarlarımızı kontrolleri tamamlanmıştır.

Google play 495 hata kodu nedir

Google play store üzerinde oyun ya da uygulama indirme sağladığınız sırasın da 495 hatasıyla karşı karşıya kalındığında uygulama inmemeye başlanacaktır. Hata sonrasında ise nereden sorunu gidereceğini de sizlere paylaşımını gerçekleştiriyor olacağız.

  • Birlikte gerçekleştireceğimiz işlem için telefondan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Google Play store” alanına geliyoruz.
  • Bu işlem ardından ”Verileri” temizle demeniz halinde sorun giderilmiş ve uygulamalar ile oyunları yeniden yüklemesi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Google play store 495 hatası nedir nasıl giderilir, google play 495 hata kodu nedir, 495 hatası nedir, play store 495 hatası, google play 495 hatası nasıl giderilir, hata 495 nasıl çözülür

Google play 495 hatası nasıl giderilir

Bahsedilen şekilde sorun giderilmez ise bu durumda google hizmetleri çerçevesi verilerini silmemiz gereklidir. Ardından yeni bir google bağlantı kimliği belirlememiz yani tamamız gerekecektir. Yapılan kontroller neticesinde ayarlar kısmına giriş sağladıktan sonra ”Hesaplar” bölümünden google hesabımızı siliyorunuz.

Google play store 495 hatası nedir nasıl giderilir sorununa ilişkin müdahalelerle birlikte hesabımızı yeniden başlatıp yedekleme alınımı sonrasında problem çözümlenmiş olacaktır.

Google play store 495 hatası nedir nasıl giderilir hala daha sorun yaşarsanız yorum kısmından durumu bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz