Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Google Meet yükleme indirme hata veriyor diyenlere özel işlem aşamalarının nereden yapılacağını paylaşacağız.

Corona dünya geneline yayılan bir virüs olmasının dışında hayatı da durma noktasına getirdi diyebiliriz. Ülkemiz bu virüsle savaşın en üst seviyelere çıkartılabilmesi için bayramda 4 gün boyunca 81 ilimizde sokağa çıkma yasağı getirdi. Bununla birlikte hiç olmayacak uygulamaların da popülerliği daha da artmış durumdadır. Bunun üzerine Google harakete geçerek ZOOM uygulamasına yönelik bir uygulama geliştirdi. Google Meet yükleme indirme hata veriyor diye araştırmaya girdiyseniz eğer bu konu hakkında bilgilendirme vereceğiz.

  • Android ve iOS işletim sistemlerinizde olsun bilgisayarınızda olsun yükleme ayarlarını nasıl sağlayacağınıza bakacağız.
  • Bu sayede indirmelerinizi sorunsuz şekilde sağlayabileceksiniz. İndirmeler dışında karşılaştığınız hatalar varsa da bunlarında çözümü hususunda sizleri bilgilendireceğiz.

Google Meet yükleme indirme hata veriyor

Google Meet yükleme indirme hata veriyor

Google Meet indirme işlemlerinizin devreye girebilmesi için ayrı ayrı indirme seçeneklerini size aktaracağız. İlk olarak Meet demek toplantı demektedir. Toplantıya bu kadar önem verilmesinin nedeni ise eğitimlerin uzaktan veriliyor olmasından kaynaklıdır. Toplantı uygulaması da ZOOM’dan başka bilinmeyince Google yetkilileri anında Meet özelliğini duyurdu.

  • Google Meet alanına bilgisayarınızdan giriş yapmayı düşünüyorsanız eğer boş bir internet sayfası açın.
  • Arama alanına https://apps.google.com/meet/ yazarak girişinizi gerçekleştirin.
  • Android işletim sistemli cihazınıza yükleme işlemi sağlıyorsanız Play store alanına girerek Google meet yazmanız yeterlidir.
  • iOS işletim sistemli cihazınıza uygulamayı yüklemek istiyorsanız Apple store alanına girerek yükleme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
  • İndirmelerinizin yapılabilmesi için internet bağlantınızın olması gereklidir. Bağlantınız yok ise Google Meet indirme işlemlerinizde hata alma ihtimaliniz yüksektir. Net varken dahi hata alıyorsanız bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Google meet hata veriyor

Google meet hata veriyor ise bununla alakalı olarak mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirin. Olmaz ise hata kodunu bize yorum alanından bildirmeniz yeterli olacaktır.

İndirmenizin bir diğer nedeni ise cihazınıza gelmiş olan güncellemelerle alakalıdır. Bilgisayarınız ya da telefonunuza gelen bir güncelleme varsa bunları kontrol edip devreye aldıktan sonra tekrar indirmeyi deneyin. Hafıza alanı dolu olmasından dolayı da indirmede sorun yaşayabilirsiniz. Tüm bu verdiğimiz seçenekleri kontrol etmeniz durumunda sorununuzun giderildiğini siz de görebileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz