Paylaş

Google chrome tema değiştirme değişmiyor. Tarayıcınız google chrome ve chrome tarayıcınızda temanın kendinize göre ayarlanmasını istiyorsanız detaylar haberimizde.

Google chrome kullanımı gün geçtikçe daha yaygın hale gelmektedir. Herkes tarafından severek kullanılan tarayıcılardan birisi olan Chrome tarayıcısındaki özelliklerin geliştirilmesi kullanıcıları sevindirmektedir. Telefonların da dahi bu tarayıcıdan başka tarayıcı kullanmayan kişiler bulunmaktadır. Lakin diğer tarayıcıları kimse kullanmıyor diyemeyiz. Tüm internet tarayıcılarının kendilerine has kullanıcıları mevcuttur. Google chrome ise getirdiği yenilikler ve sunduğu özelliklerle daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz. Chrome tarayıcısıyla alakalı daha öncesinde özelleştirmenin nasıl yapıldığını ve arka planın kendinize göre nasıl değiştireceğinizi konu almıştık. Bu haberimizde ise tema değişikliğe nereden gideceğinizi geniş kapsamlı yer vereceğiz. Google chrome üzerindeki ayarların sürekli geliştiğini söyleyebiliriz. Kullanımı yaptığınız tarayıcının temasının sizin zevkinize göre ayarlı olmasını istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

Google chrome tema değiştirme değişmiyor

Chrome tema nereden değişir, chrome tema değiştirme nasıl yapılır, google chrome tema değiştirmek istiyorum, chrome tema değişmiyor, chrome tema değiştirme nerede, chrome tema değiştirmeyi göremiyorum. Google chrome internet tarayıcınızdaki temanın değişimi için görünüm ayarlarını bulmanız gerekiyor. Görünüm ayarları alanına da yine aynı şekilde ayarlar kısmından ulaşabiliyorsunuz.

Chrome tema değiştirmeyi görme

Öncelikle boş bir sayfa açıp daha sonrasında sayfanın sağ üst alanında bulunan üst üste üç çizgili bölüme tıklıyoruz. Oradan da ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştiriyoruz.

Google chrome tema değiştirme değişmiyor, chrome tema nasıl değişir, chrome tema değişmiyor, chrome tema nereden değişir, google chrome tema nasıl değişir, chrome tema ayarları
  • Açılan sayfanın sol ekranında Görünüm sekmesini göreceksiniz.
  • Buraya girişimizin sağlanmasının ardından temalar yazısının üzerine tıklamanız halinde sizi farklı bir sayfaya yönlendirecektir.
  • Gelen sayfada en beğendiğiniz temayı seçip uygula butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Tema değişimini bu şekilde ayarlayabilirsiniz.
Google chrome tema değiştirme değişmiyor, chrome tema nasıl değişir, chrome tema değişmiyor, chrome tema nereden değişir, google chrome tema nasıl değişir, chrome tema ayarları

Ayarların başarıya ulaşmadıysa bilgisayarı kapatıp yeniden açarak tekrar deneme yapabilirsiniz. Chrome hakkında diğer merak ettiklerinizi bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz. Google chrome çok hızlı bir tarayıcı olmasıyla birlikte bizlere sunduğu ayarlardan dolayı da fazlaca tercih edilmektedir. Siz de eğer bir chrome kullanıcısı iseniz eminim sizlerin merak ettiğini hususlar bulunuyordur. Bunları bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here