Paylaş

Google chrome sıfırlama sıfırlanmıyor. Mevcut tarayıcınızdan ters giden bir şeyin düzeltilmesi için sıfırlama işlemlerini devreye almak istiyorsanız detaylar haberimizde.

Telefonlarımızda, bilgisayarlarımız da ya da televizyonlarımız da yani aktif olarak kullanılan her şeyde bir sorun meydana geldiğinde doğrudan sıfırlama yapmaktayız. Artık bir teknik servise gitmeden tüm teknolojik ürünlerimizin sıfırlama ayarlarını kendimiz sağlayabiliyoruz. Oluşan hataların tamamen ortadan kaldırabilmek için gerekli aşamaları tamamlayıp sorunları giderebiliyorsunuz. Aynı şekilde çıkan uygulamalar için de bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İnternet sitelerine girmemize imkan sağlayan tarayıcılar ise bazen bizlere aksaklık çıkartabilmektedir. Örneğin giriş yapmış olduğumuz bir web sayfasına bazen giremeyebilir ya da açılmama sorunlarıyla karşı karşıya kalabiliriz. Yakın zamanda herkesin kullanımını tercih ettiği google chrome da da ara ara sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunları gidermek isteyenler ise tarayıcının sıfırlanmasını yapmak istemektedir. Sıfırlamanın nereden yapılacağını ise kapsamlı bir şekilde yazı içerisinde sunumunu gerçekleştireceğiz.

Google chrome sıfırlama sıfırlanmıyor

Google chrome nasıl sıfırlanır?, chrome sıfırlama, google chrome temizlemek istiyorum, google chrome hata veriyor, google chrome hata alıyorum, chrome temizlemek için ne yapmam gerekiyor?, chrome sıfırlama ayarları. Sıfırlama ayarlarının devreye alınabilmesi için tarayıcı içerisinde izlemeniz gereken bir kaç ayar bulunmaktadır. Sağlanacak ayarlar sonrasında sorun neticelendirilmiş olacaktır.

Google chrome temizleme

Chrome tarayıcınızın temizleme ayarlarını sağlayabilmeniz için öncelikle google chrome tarayıcınızı açmanız gerekiyor. Yalnız ayarlar sıfırlandıktan sonra tüm veriler silinecektir. Bunun bilgisini bilerek bu işlemi sağlamanız da da fayda bulunmaktadır. Chrome girdikten sonra sağ üst alanda var olan üç çizgili butona tıklıyoruz.

Google chrome sıfırlama sıfırlanmıyor, chrome sıfırlama, chrome temizleme, google chrome temizleme, chrome nasıl sıfırlanır, chrome nasıl temizlenir

Bizlere seçenekler sunacaktır. Gelen seçenekler içinde ”Ayarlar” menüsüne tıklıyoruz. Ayarlar alanına girdiğimiz de ise sayfayı en aşağıya doğru kaydırarak ”Gelişmiş” yazısını göreceksiniz. Buraya girişimizi gerçekleştirmemiz sonrasında burayı da en aşağıya doğru indiriyoruz.

Google chrome sıfırlama sıfırlanmıyor, chrome sıfırlama, chrome temizleme, google chrome temizleme, chrome nasıl sıfırlanır, chrome nasıl temizlenir

Sıfırla ve temizle yazısıyla karşılaştıktan sonra artık bu alandan sıfırlama ve temizleme ayarlarını kendinize bağlı olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Sıfırlama ayarları neticesinde artık tekrardan giriş yapmak istediğiniz de tüm bilgiler gitmiş olarak chrome gelmiş olacaktır. Yeni aramalarınız ile birlikte verilerinizin ekleme işlemlerini de sağlayabilirsiniz.

 

Google chrome sıfırlama sıfırlanmıyor, chrome sıfırlama, chrome temizleme, google chrome temizleme, chrome nasıl sıfırlanır, chrome nasıl temizlenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here