Paylaş

Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor. Tarayıcınız olan google chrome üzerinde sağ tıklamada çökme sorunu yaşanıyorsa çözümünü birlikte inceleyeceğiz.

Bilgisayarlarda bir çok internet tarayıcısı yükleme yaparak bağlantılarımızı sağlamaktayız. Ancak en çok tercih edilen tarayıcıların başında da Google chrome geldiğini söyleyebiliriz. Kullanım kolaylığı ve sayfaların hızlı açılımı ile birlikte göz kamaştıran tarayıcılar arasındadır. Hal böyle olucunda da tüm bilgisayar kullanıcılar bilgisayarlarında google chrome tarayıcısını aramaktadır. Ancak tüm her şeyde olduğu gibi tarayıcılarda da bazı sorunlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Normal gezintiniz sırasında herhangi bir sorun yokken sağ tıklama yaptığınız da tarayıcı çöküyor ya da kapanıyorsa buna neden olan etkenleri birlikte incelemesini gerçekleştireceğiz. Yapılan incelemelerle birlikte sorunumuz ortadan kalkmış ve beraberinde internet gezintinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bilgisayarlarınızı dış etkenlerden korumakta olan antivirüs programlarını tarayıcının kapanmasına sebebiyet verebilmektedir. Buna alınacak önlemleri bu doğrultuda incelemesini gerçekleştireceğiz.

Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor

Google chrome sağ tıklayınca çöküyor, google chrome sağ tıklayınca neden kapanıyor, google chrome sağ tıklayınca açılmıyor, google chrome sağ tıklayınca hata veriyor, google chrome sağ tıklayınca kapanma nedenleri nelerdir. Antivirüs programlarının sebebiyet verdiği bu durumun ortadan kalkabilmesi için izlenmesi muhtemelen adımlara birlikte göz atacağız. Ancak bunun öncesinde dilerseniz bilgisayarınızın sağ alt köşesinde antivirüs programını ilk olarak devre dışı bırakarak deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Chrome sağ tık hata veriyor

 

Devre dışı kalan antivirüs programı sonrasında deneme gerçekleştirdiğiniz aynı problem devam ediyorsa tarayıcınız da veri geçmişinin temizlemesine gidelim. Tarayıcıyı bilgisayarınızdan kaldırarak yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor, google chrome sağ tıklayınca hata veriyor, chrome sağ tık sorunu, chrome sağ tıklayınca çöküyor, chrome sağ tık hata veriyor, google chrome sağ tık kapanıyor

  • Eğer yapılan ayarlar sonuç vermezse bu durumda kullanımı gerçekleştirmiş olduğunuz antivirüs programını kaldırarak deneme sağlayabilirsiniz.
  • Antivirüs programının kaldırılabilmesi için de ‘’Denetim masasına’’ giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Oradan ‘’Programlar’’ yazısının altında program kaldır seçeneğine tıklıyoruz.
  • Gelen ekran içerisinde yükleme sağlamış olduğunuz antivirüs programlarını görebilirsiniz.
  • Bulunan antivirüs programlarını bu alandan kaldırmasını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kaldırdıktan sonra google chrome tarayıcınıza giriş sağlamadan önce bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar giriş yapmayı deneyelim.
  • Deneme işlemleriyle birlikte sorun ortadan kalkacaktır.

Hala daha google chrome sağ tıklayınca kapanıyor problemi devam ederse bunu yorumda bizlerle paylaşabilirsiniz. İşlemler net sonuç vermesi gerekmektedir. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Android güvenli moddan çıkamıyorum yazımıza bakabilirsiniz.

Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor, google chrome sağ tıklayınca hata veriyor, chrome sağ tık sorunu, chrome sağ tıklayınca çöküyor, chrome sağ tık hata veriyor, google chrome sağ tık kapanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here