Google chrome misafir olarak gözat diyor. Google chrome tarayıcısı acayip bir şekilde açılıyor diyenlere özel alınan hatayı açıklığa kavuşturacağız.

Tüm bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcıları telefonlarında kullandığı tarayıcıları kendileri belirlemektedir. Giriş yaptıkları tarayıcılarda ise bazen çeşitli hatalar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Herkesin kendi işlevine göre kullanım gerçekleştirmiş olduğu bir tarayıcı bulunmaktadır. Özellikle en sık kullanılan tarayıcılardan bir tanesi de Google chrome tarayıcısıdır. Google chrome kullanan kişiler de son zamanlarda yaşanan aksaklıklardan birisi de ‘’Misafir olarak göz at ve kişi ekle’’ uyarısıdır. Bu uyarının neden dolayı geldiğine ilişkin akıllarında soru işaretleri bulunan kişiler için konunun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Genellikle alınan hatanın hemen altında da ‘’ Bu pencerede görüntülediğiniz sayfalar, göz atma geçmişinde görünmez ve açık olan tüm Misafir pencerelerini kapattığınızda bilgisayarda çerez gibi başka izler bırakmaz. Ancak indirdiğiniz dosyalar saklanır.’’ Yazısı olacaktır. Şimdi bu yazının neden dolayı çıktığına birlikte göz atalım.

Google chrome misafir olarak gözat diyor

Google chrome misafir olarak göz at, chrome misafir olarak giriş yapıyorsunuz, chrome misafir olarak açılıyor, chrome değişik şekilde açılıyor, chrome farklı açılıyor, google chrome acayip açılıyor, google chrome misafir olarak giriş yapıyorsunuz ne demek. Google chrome tarayıcısında ekrana gelen bu hatanın ne ile alakalı olduğuna ilişkin tüm detayların en ince ayrıntısına kadar incelemesini tamamlamış bulunuyoruz.

Chrome değişik açılıyor

Öncelikle aldığınız olası bir hata değildir. Yani normal şartlarda nasıl ki gizli pencere üzerinden giriş gerçekleştiriyorsunuz. Bu da aynı onun gibi bir şey diyebiliriz. Google chrome tarayıcısına gmail hesabınız ile beraber giriş gerçekleştirmesi sağlayabiliyorsunuz.

Google chrome misafir olarak gözat diyor, google chrome acayip açılıyor, chrome misafir olarak giriş yapıyorsunuz, chrome değişik açılıyor, chrome misafir olarak göz at nedir, chrome kişi ekle diyor

Lakin eğer gmail hesabıyla giriş yapmazsanız karşınıza gmail butonunu çıkarır. Eğer gmail ile beraber giriş yapmazsanız ‘’ Bu pencerede görüntülediğiniz sayfalar, göz atma geçmişinde görünmez ve açık olan tüm Misafir pencerelerini kapattığınızda bilgisayarda çerez gibi başka izler bırakmaz. Ancak indirdiğiniz dosyalar saklanır.’’ Bilgisini karşınızda bulabilirsiniz.

Burada da söylediği gibi misafir olarak giriş yaptığınız için aramalar kayıt edilmemektedir. Tıpkı google chrome gizli pencerede açtığınız da yaptığınız aramaların kayıt edilmediği gibidir. Google chrome misafir olarak gözat diyor ayarlarında takıldığınız bir yer olursa bize yorumda bunu iletebilirsiniz.

İsterseniz hazırladığımız Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram şifre değişikliklerini görme
Sonraki İçerikFacebook çerçeve ekle gözükmüyor bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here