Google chrome gizli moda geçme geçmiyor. Kullanım sağladığınız chrome tarayıcısında gizli moda geçebilmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Bilgisayarınızda kullanım gerçekleştirdiğiniz tarayıcı google chrome ise gizli modun nasıl açılacağını eminim sizlerde merak ediyorsunuzdur. Google chrome üzerinde yapılan aramalar geri planda kayıt edilmektedir. Arama geçmişini silmediğiniz sürece tekrar yazdığınızda karşınıza gelmemektedir. Sürekli geçmişi temizlemek istemeyen kullanıcılarda gizli mod üzerinden aramalarını sağlamaktadır. Gizli mod geçiş işlemleri sonrasında internet aramalarınızı ne kadar yaparsanız yapın hiçbir şekilde kayıt altında tutulmamaktadır. Şifreli bir uygulamaya girseniz bile şifre bu alana kayıt edilmemekte ve sayfayı kapattıktan sonra her şey silinmektedir. Google chrome gizli moda geçtikten sonra youtube üzerinde beğeni, yorum yapılamayacağını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Birçok sayfalarda da bu işlemin sağlanamadığını bilmenizi isteriz. Ama diğer tüm ayarlarınız eksiksiz olarak devam edecektir. Google chrome gizli moda geçiş işlemlerinin nereden sağlanacağına dair tüm bilgileri yazımızın içerisinde kapsamlı şekilde sunumunu sağlayacağız.

Google chrome gizli moda geçme geçmiyor

Google chrome gizli modu etkinleştirme, chrome gizli mod nerede, chrome gizli moda geçme, chrome gizli modu bulamıyorum, google chrome gizli mod açma, google chroma gizli mod nasıl açılır, google chrome üzerinden gizli modun aktif hale getirilmesi için nereye girmem gerekli. Tarayıcınızın verileri kaydetmesini istemiyorsanız gizli mod üzerinden giriş yapmanız gerekecektir. Bunun bazı alanlarda kısıtlamaya gittiğini yukarıda da sizlere belirtmiş bulunuyoruz.

Chrome gizli mod açma

Gizli modun aktif hale getirebilmek için bilgisayarınızdan google chrome hesabınıza girişinizi gerçekleştiriyoruz. Sayfanın hemen sağ üst tarafında bulunan (…) bölüme tıklayıp oradan da ‘’Yeni gizli pencere’’ kısmına tıklıyoruz.

Google chrome gizli moda geçme geçmiyor, chrome gizli mod, chrome gizli mod nerede, google chrome gizli mod açma, chrome gizli moda geçme, chrome gizli mod nasıl açılır
  • Bu alana tıkladıktan sonra gizli moda geçtiniz diye siyah bir ekran karşınıza gelecektir.
  • Normalde aramalarınızı nasıl yapıyorsanız aynı şekilde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hangi uygulamaya giriş yaparsanız yapın hiçbir veri geri planda kayıt edilmeyecek ve girilen tüm şifreler unutulacaktır.
  • Arama geçmişinin kayıt edilmediği hali diyebiliriz.
  • Gizli moda geçmek için sorun yaşarsanız bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Google chrome kullanıcılar için gizli modun nasıl aktif hale getireceğini kapsamlı şekilde anlatımını sağlamış bulunuyoruz.

Google chrome gizli moda geçme geçmiyor, chrome gizli mod, chrome gizli mod nerede, google chrome gizli mod açma, chrome gizli moda geçme, chrome gizli mod nasıl açılır
Önceki İçerikinstagram hikaye oynatımını kontrol etme
Sonraki İçerikWindows 10 sanal klavyeyi bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here