Paylaş

Google chrome arka plandaki resmi kaldırma. Arka plandaki resmin kaldırılmasına yönelik işlem aşamalarını nasıl sağlayacağınızı yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz.

Google chrome tartışmasız en çok tercih edilen tarayıcılardan birisidir. Telefonlarda, bilgisayarlarda ya da tabletlerde olsun bu tarayıcı sürekli aranmaktadır. Apple ürünlerinde safari tarayıcısı olmasına rağmen kullanıcılar Apple store alanından Google Chrome tarayıcısını yine ayrıca indirmektedir. Chrome tarayıcınızın arka plan resmini kendinize bağlı olarak ayarlamasını sağlamanız mümkündür. İlgili ayarlamayı özelleştirme alanına girerek sağlayabiliyorsunuz. Ayarlama yapıldıktan sonra ilerleyen dönemlerde arka planda hiçbir resmin olmasını istemeyebilirsiniz. Bu durumda koyulan resmin tekrar kaldırılması gerekecektir. Google chrome tarayıcınıza koymuş olduğumuz resmin tekrar kaldırılması için yapmanız gereken kontrolleri tek tek incelemeye almış bulunuyoruz. Gerçekleştireceğimiz işlem aşamalarıyla birlikte artık Chrome tarayıcınız varsayılan olarak ayarlanacaktır.

Google chrome arka plandaki resmi kaldırma

Google chrome arka planı kaldırma, google chrome arka plan resmini istemiyorum, chrome arka plan resmini iptal etme, chrome arka plan resmi nasıl kaldırılır, chrome tarayıcısına koyulan arka plan resmini silmek istiyorum. Arka plana kendiniz bir resim yüklemesi yaptıysanız ya da chrome tarayıcısının belirlediği bir resim koyduysanız bunu tekrar iptal etmek yine sizin elinizde olan bir işlemdir.

Chrome arka plan resmini silme

Tarayıcınızın arka plana bir resim yüklemesi koyduysanız ve bunun iptalinin sağlanmasını istiyorsanız yapılacak işlemler oldukça basittir.

 Google chrome arka plandaki resmi kaldırma, chrome arka planı kaldırma, chrome arka plan resmini iptal etme, chrome arka plan istemiyorum, chrome arka plan olmasın, chrome varsayılana yükleme

Tarayıcınızdan boş bir internet sayfası açtıktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan özelleştir butonuna tıklıyoruz. Arka planda resim olmasından dolayı gelen seçenekler içerisinde varsayılan arka planı geri yükle butonuna tıklıyoruz.

Varsayılan olarak ayarlama bittiğinde artık google chrome arka planı normal chrome tarayıcısının varsayılanı olarak devreye girmiş olacaktır. Şayet yaptığınız geri yükleme sonrasında hala daha ekranda arka plan resmi görünmeye devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamanızda yarar var.

 Google chrome arka plandaki resmi kaldırma, chrome arka planı kaldırma, chrome arka plan resmini iptal etme, chrome arka plan istemiyorum, chrome arka plan olmasın, chrome varsayılana yükleme

Yani tarayıcınızı bilgisayardan kaldırarak tekrar yükleme işlemlerini devreye almanızla beraber yaşanan sorun giderilmiş olması gerekiyor. Google chrome arka plandaki resmi kaldırma ile alakalı sormak istediğiniz farklı bir soru varsa bunu bizlerle yorumdan paylaşmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here