Paylaş

Google asistan iphone telefonumda çalışır mı. İphone telefonunuza Google asistan nasıl yüklenir ve kullanımı için neler yapılır tümünü yazımızda anlatacağız.

Android işletim sistemli telefonlarında bulunan Google asistanın Türkçe desteği iphone telefonlarına da gelmiş durumdadır. Öncesinde android telefon kullanan bir çok kullanıcı Google asistana alıştığı için siriye alışması zaman alabilmektedir. O yüzden sürekli Google asistanı iphone telefonlarında da arayabilirsiniz. Google asistan uygulamasına tıpkı siri uygulamasında olduğu gibi belli talimatlar vererek telefonunuzdaki tüm işlemlerinize rahatlıkla yaptırabiliyorsunuz. Ya da komutlarla ulaşmak istediğiniz veriye ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Türkçe desteği gelmeden önce kullanımı çok fazla olmayan Google asistanın gelen destekle birlikte popüler hale geldiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Özellik her anlamda telefon kullanıcılarının işini görmekte olduğu için yararlanmak sizin de hakkınız. Artık iphone telefonlarda da Google asistanın çalıştığını belirtebiliriz. Nasıl olduğunu nereden yükleneceğine ilişkin tüm detayları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Google asistan iphone telefonumda çalışır mı

Google asistanı iphone telefonuma nasıl yükleyebilirim, google asistan iphone telefonda kullanabilir miyim, google asistan iphone indirme, google asistan iphone çalıştırıyor mu, google asistan iphone telefona indirmek için ne yapmam gerekiyor. Android telefonlarda siri gibi kullanılmakta olan google asistanı artık iphone telefonlarınıza indirip kullanabilmek mümkündür.

Google asistanı iphone indirme

Google asistan uygulamasını Buraya tıklayıp indirdikten sonra uygulama sizden mevcutta kullanmakta olan olduğunuz ya da bir google hesabı isteyecektir. Google hesabınızın girişini gerçekleştirmeniz halinde kullanımlara artık başlayabilirsiniz.

Google asistan iphone telefonumda çalışır mı, google asistan iphone inmiyor, google asistan iphone telefonda açılır mı, google asistan iphone indirme, google asistan iphone telefonda çalışmıyor

Google asistan uygulaması iphone telefonlarınızdaki siri özelliğiyle aynı görevi taşıyor diyebiliriz. Zaten siri gibi bir özellik varken genel anlamda iphone cihazlarına google asistan uygulamasını kullanımı aktif olacağını zannetmiyorum. Yine de android telefonunda alışkanlık etmiş olabilirsiniz. O yüzden google asistanın daha faal bir şekilde çalışmasından memnunsanız siz de indirebilirsiniz.

Takvim, rehber, google üzerinde yapacağınız aramalar bunlara kolaylıkla google asistanı kullanarak ulaşabilmek mümkündür. Nitekim siriye benzer olmasından dolayı hızlı şekilde her istediğinize belli komutlar üzerinden erişim sağlayabilmek mümkündür.

Google asistan iphone telefonumda çalışır mı diye merak edenlere yanıtımız evet diyebiliriz. Artık Türkçe desteği ile birlikte iphone telefonlarında da kullanabilmek mümkündür. Onun dışında dilerseniz sizin için hazırladığımız Geri dönüşüm kutusu çalışmıyor bozuk yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here