Paylaş

Gmail yıldızlı nedir ne anlama geliyor.  Gmail hesabında bulunan yıldızlı yazısının ne işe yaradığına dair tüm detay bilgilerini yazı içerisinde anlatımını yapacağız.

Gmail kullanımı fazla olmasından dolayı hesap açılımlarında da genel olarak artık gmail üzerinden açmaktayız. Güvenilirliği üst seviyede tutan alanlarda kullanıcılar mail alışverişlerini de buradan sağlamaktadır. Günümüzde hemen hemen yapılan her işlemde mail kullanımı istenmektedir. Gmail içerisinde bulunan yıldızlı özelliği de mailinin önemini belirtmektedir. Yani sıklıkla mail alıyorsanız eğer önemsiz maillerinizin içerisinde gelmiş olan önemli maili sürekli arama yoluna gidersiniz. Mail aramaktansa önemli olan ve tekrar kontrol edeceğinizi bildiğiniz maili işaretlemeniz gereklidir. Gün içerisinde çalışma şartlarından dolayı fazla mail alan kişilerin geneli bu özelliği kullanmaktadır. Yıldızlanan mailin daha sonrasında nereye gittiğine dair tüm detayları yine aynı şekilde yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. Gmail alanında yıldızlanmış olan maillerle ilgili işinize yarayan tüm bilgiler haberimizin detaylarında yer almaktadır.

Gmail yıldızlı nedir ne anlama geliyor

Gmail yıldızlanmış maili bulamıyorum, gmail yıldızlı mailler nereye gidiyor, gmail yıldızlı nedir, gmail yıldız işareti ne işe yarıyor, gmail yıldız işaretinin yararları, gmail hesabımda işaretlemiş olduğum maili daha rahat bulabilir miyim? Mailinize gelen bilgileri sürekli olarak kontrol ediyoruz. Fakat bu mailler içerisinde daha sonrasında tekrar kontrol etmek istediğimiz bir mail varsa bunu bir yere not alıyoruz.

Gmail yıldızlanmış maili bulamıyorum

Gmail hesabında ise önemli mailleri ve daha sonrasında tekrar bakmanız gereken mailleri bir alana not almanıza gerek bulunmamaktadır. Gelen maillerinizin yanında yıldız işareti bulunmaktadır. Yıldız işaretine tıklamanız halinde mail yıldızlı alanına gidecektir.

Gmail yıldızlı nedir ne anlama geliyor, gmail yıldızlı mailler nereye gidiyor, gmail yıldızlanmış mail, gmail yıldız işareti, gmail yıldızlı nedir, gmail yıldız işaretinin yararları
  • Yıldızlanan mailin tekrar bulunabilmesi için yine aynı şekilde mail hesabımıza giriyoruz.
  • Gelen kutusunun alt seçeneğinde Yıldızlı adında bir yazı göreceksiniz.
  • Buraya tıklamanız halinde sadece tarafınızdan yıldızlanmış mailleri görebilirsiniz.
  • Fakat burasıda siz mailleri her seferinde yıldızlarken dolacağından dolayı mail ile işiniz bittikten sonra silebilirsiniz.
  • Mail bulmanız konusunda işinize yarayacak olan bu özelliği kullanmanız sizler için yararlı olduğunu düşünerek yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.
  • Gmail ile alakalı yaşamış olduğunuz farklı sorunlar varsa bunları bizlere yorumdan iletebilirsiniz.
Gmail yıldızlı nedir ne anlama geliyor, gmail yıldızlı mailler nereye gidiyor, gmail yıldızlanmış mail, gmail yıldız işareti, gmail yıldızlı nedir, gmail yıldız işaretinin yararları

Gmail yıldızlı nedir ne anlama geliyor diye merak edenler için yukarıda yanıtını vermeye çalıştık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here