Paylaş

Gmail tema değiştirme nerede bulamıyorum. Kullanım yapmış olduğunuz mailinizin tema değişikliği yapmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Gmail kullanan kişi sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Telefonlarımızı açarken gmail sorulması, bir yere rezervasyon yaptığımızda gmail bilgilerinin istenmesi buna neden olan etkenlerden birisidir. Youtube üzerinden bir videoya yorum yapmak istediğinizde oturumun açılması gerektiğini, play store üzerinden uygulama indirmek istediğinde mail sorması ister istemez sizin mail açmanıza sebebiyet vermektedir. Gmail kullanımlarını genel olarak büyük firmalarda yapmaktadır. Kurumsal firmada çalışan biriyseniz işlerinizin çoğunu mailleşme üzerinden yapıyorsunuzdur. Bir yere iş başvurusunda bulunduğunuzda mail adreslerinizi muhakkak istenmektedir. Çünkü geri dönüş direk olarak mail adresinize gönderilmektedir. Dolayısıyla bir yerden bilgi beklediğimiz içinde sürekli mailimize girip bakmaktayız. Temanın değişiminin yapılmasını hangi alandan gerçekleştireceğinizi beraber kontrol edeceğiz.

Gmail tema değiştirme nerede bulamıyorum

Gmail tema değiştirme yok, gmail temayı nereden değiştirebilirim, gmail tema değiştirme ayarları nerede, gmail tema nasıl değişir, gmail tema değiştirmeyi bulamıyorum, gmail tema ayarları, gmail tema ayarlarını göremiyorum. Girmiş olduğunuz mailinizin arka plana istenilen bir temanın eklenmesini istiyorsanız ayarlara girerek bu işlemlerin düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Şayet gmail kullanımına yeni başladıysanız çoğu ayarların yerini bilmiyor olabilirsiniz. Hazırlanan yazımızla birlikte artık böyle bir sorununuz kalmayacaktır.

Gmail tema nasıl değişir

Mailinizin içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Arka plan görselini beğendiğiniz bir temayla değiştirmek sizlerin elindedir. Gmaile girdikten sonra gelen sayfanın hemen sağ tarafından ayar sekmesini görmeniz gerekiyor.

Gmail tema değiştirme nerede bulamıyorum, gmail tema değiştirme, gmail temayı nasıl değiştirebilirim, gmail tema değiştirme yok, gmail tema ayarları, gmail tema nasıl değişir
  • Ayar seçeneğine tıklandığında gelen ekranda Temalar yazısını görüp onun üzerine tıklıyoruz.
  • Karşınıza gelen temalardan hangisini beğendiyseniz onu seçip Kaydet demeniz yeterlidir.
  • Eğer bilgisayarda ya da telefon galerinizde bir fotoğrafınızı tema olarak ayarlamak istiyorsanız bu da sizin elinizdedir.
  • Fotoğraflarım seçeneğine tıklayıp dosya ekleyeceğiniz alana yönlendirileceksiniz.
  • Yapılan işlemlerle beraber tema değişiklik işlemleri bitmiş olacaktır. Eğer bu ayarlar sonrasında arka plan değişmediyse tarayıcıdan giriş yapıyorsanız farklı bir tarayıcıdan giriş yapmanız gerekiyor.
  • Girişle beraber tema değişikliği tamamlanacaktır.
Gmail tema değiştirme nerede bulamıyorum, gmail tema değiştirme, gmail temayı nasıl değiştirebilirim, gmail tema değiştirme yok, gmail tema ayarları, gmail tema nasıl değişir

Ayarlarımızı yaptıktan sonra tekrar eski haline geri dönmek isterseniz aynı yolu takip etmeniz yeterliliğini koruyacaktır. Bu aşamaya kadar sormak istediğiniz ya da takıldığınız bir yer olursa bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here