Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Gmail sorun bildirme mail adresi iletişim için girdiğiniz aramaların sonuç bulabilmesi için bildiklerimizi paylaşacağız.

Yıllar içerisinde mail kullanımları arasında en çok tercih edilen mail alanı Gmail olmuştur. Güvenilirliği ve hesapların zor çalınma ihtimali olduğu için büyük işletme ve kurumlarda asistanlarına gmail kullanımlarını sağlamaktadırlar. Tabi her uygulama da olduğu gibi gmail alanında da bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Böyle durumlar da hemen Gmail sorun bildirme mail adresi iletişim şeklinde bir araştırma içerisine girebilirsiniz.

  • Girdiğiniz bu araştırmaların bir netice kazanabilmesi için ise yaptığımız araştırmaları sizinle paylaşma ihtiyacı duyduk.
  • Vereceğimiz birkaç tüyo ile birlikte artık sizde gmail yetkilileriyle kısa süre içerisinde iletişime geçebileceksiniz.

Gmail sorun bildirme mail adresi iletişim

Gmail sorun bildirme

Gmail iletişim işlemleri için genelde bir numara arayabilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki bunun için var olan bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Yani bire bir iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri yoktur. Tüm program ve uygulamalarda olduğu gibi gmail alanında da yaşadığınız sıkıntıları formlar üzerinden bildirebiliyorsunuz.

  • Bu formlara nereden ulaşacağınız ya da hangi işlemleri devreye koymanız gerektiğine de birlikte bakacağız.
  • Gmail hesabınızda ne tür sorun yaşıyorsanız yaşayın bunu bire bir yetkililer bildirme imkanınız bulunuyor.
  • Onun içinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta ayar sekmesi bulunmaktadır.
  • Bu sekmeye tıklamanız ile birlikte ‘’Yardım’’ seçeneğinin olduğunu göreceksiniz.
  • Üzerine tıklamanız durumunda farklı bir pencere gelmiş olması gereklidir.
  • Üst arama bölüme yaşadığınız sorunu ya da istediğiniz işlemi yazmanız durumunda ayarları ve sorunu nasıl gidereceğinize dair adım adım bilgiler gelecektir.
  • Bir diğer yol ise https://support.google.com/mail/?hl=tr#topic=7065107 alanına girerek ayarlarınız sağlamak olacaktır.

Gmail mail adresi

Gmail mail adresi

Gmail mail adresi ve sorun bildirme işlemlerini yukarıdaki şekilde yapabilirsiniz. Bunları yapmanıza rağmen problem yaşamaya devam ediyorsanız bu durumda maille alakalı değil kendi cihazınızla alakalı bir sıkıntı olabilir.

Karşılaştığınız ancak çözümünü bulamadığınız sorunları var olan bilgilendirmeler üzerinden iletebilirsiniz. Bizim destekçi olmamızı istiyorsanız aldığınız hataları bize yorumdan bildirmeniz yeterlidir. Sorduğunuz sorunların cevabını yorum alanından yine size ileteceğiz. Umarım sizin iyi faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

Gmail sorun bildirme mail adresi iletişim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here