Paylaş

Gmail arşivlediğim mesajlar gözükmüyor nerede. Mail hesabınızda önemli bir maili arşivledikten sonra arşivin nereye gittiğini öğrenmek istiyorsanız çözüm haberimizde.

Maillerin bizler için önemi oldukça fazladır. Gün içerisinde yöneticilerimizle, arkadaşlarımızla ya da çalışma ortamında bulunduğumuz mesai arkadaşlarımızla sürekli iletişime geçmekteyiz. Genel itibariyle tüm şirketler gmail üzerinden mail alışverişlerini sağlamaktadır. Çalışan biri olarak gelen önemli bildirimleri tekrar kaybetmemek ve rahat bulunmak istiyorsak yıldızlama yapabilirsiniz. Yıldızlı alanına girerek tüm önemli bilgilere ulaşım yapabiliyoruz. Bununla alakalı daha öncesinde gereken bilgi paylaşımlarını sizler için hazırlamıştık. Aynı zamanda maillerin gelen kutusu ekranında görünmesini istemiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda ise direk olarak ilgili maili arşive gönderebilirsiniz. Gelen mailin kimsenin görmesini istemiyorken bir anda kendimizin de maile ulaşamadığınızı görebilirsiniz. Bu durum karşısında anlık panik yaşanacak olsa da belirtilen işlem ayarlarıyla beraber sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Gmail arşivlediğim mesajlar gözükmüyor nerede

Gmail arşivlenen mesajlar nerede, gmail arşivlediğim mesajı göremiyorum, gmail arşivi göremiyorum, gmail arşivi bulamıyorum, gmail arşiv bende yok, gmail mesajı arşivledim ama kendimde bulamıyorum, gmail arşiv alanı nerede. Arşive almış olduğunuz bir mailin daha sonrasında bulmanız için gerekli incelemeleri sağladık. Normal şartlarda yıldızlanan mailler yıldızlı klasörü alanına düşmektedir. Arşiv adı altında bir dosya alanı olmadığı için arşive düşen maillerin nerede olduğunu tümüyle ele almış bulunuyoruz.

Gmail arşivlenen maili bulamıyorum

İnstagram, facebook hesaplarında bilindiği üzere paylaştığımız gönderileri ve hikayeleri arşive ekleyerek 24 saat sonunda kaybolan gönderileri arşivde tutabiliyorsunuz. Ya da yapılan gönderileri silmek yerine arşive ekleyerek ilerleyen dönemlerde arşivden çıkartabiliyorsunuz.

Gmail arşivlediğim mesajlar gözükmüyor nerede, gmail arşiv nerede, gmail arşivlenen mailler nerede, gmail arşivlenen mesajı bulamıyorum, gmail arşiv yok, gmail arşivi göremiyorum
  • Gmail üzerinden de görünmesini istemediğiniz maili arşiv alanına alarak gelen kutusu içerisinde görünmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Görünmesini istemediğiniz mailin sol tarafındaki tik işaretine tıkladığınızda yukarıda aşağıya bakan ok işaretine tıklıyorsunuz.
  • Ona tıklamanızla birlikte ilgili mail arşivlenecektir.
  • Arşivlenen mail direk olacak şekilde mail alanında görünmeyecektir.
  • Gelen kutusu alanında arşivlediğiniz maili ararsanız bulamazsınız.
  • Sağ tarafta bulunan diğer butonuna tıklamanızla birlikte alt satıra diğer dosya bağlantıları da gelecektir.
  • Tüm Postalar alanına gelmenizle birlikte burada arşivlenen mailinizi bulabilirsiniz.
Gmail arşivlediğim mesajlar gözükmüyor nerede, gmail arşiv nerede, gmail arşivlenen mailler nerede, gmail arşivlenen mesajı bulamıyorum, gmail arşiv yok, gmail arşivi göremiyorum

Gmail arşivlediğim mesajlar gözükmüyor nerede olduğunu merak edenler için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Tüm postalar alanına geldiğiniz de arşivlenen maili göremiyorsanız maili arşiv yerine silmiş olabileceğinizi unutmamanız da yarar var. Arşivlenmişse bu ekranda bulmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here