Paylaş

Giriş sertifikanızı kabul etmedi sertifikası sorunu. Sayfa açmak istediğinizde böyle bir hata ile karşılaştığınızda yapmanız gereken ayarlardan bahsedeceğiz.

Evimize, iş yerimize ya da ofisimize almış olduğumuz bilgisayarlarda var olan tarayıcılarda hatalar meydana gelebilmektedir. Özellikle Google Chrome tarayıcısı kullanan kişilerde tarayıcı açtıklarında ‘’ Giriş sertifikanızı kabul etmedi veya giriş sertifikası sağlanmamış olabilir ‘’ hatası oldukça sık karşılanmaktadır. Normalde aynı ağa bağlı olduğunuz telefonlar ya da bilgisayarda internette bir sorun yokken bu alanda var ise bunun önüne geçilebilmesi için aşamaları sizlerle paylaşıyor olacağız. Sağlanan işlem aşamalarıyla birlikte karşılaşmış olduğunuz sayfa hata veriyor sorunu da çözümlenmiş olacaktır. Aldığınız hatanın çözüme kavuşturulabilmesi için farklı farklı yöntemleri mevcuttur. Biz de bu çözüm yöntemlerinin tamamını sizlere sunarak sorunun kökten çözüme kavuşmasını sağlayacağız. Deneme yanılma yöntemiyle işlemleri sağladığımız için belirtilen işlemlerle birlikte problemin net bir şekilde ortadan kalkacağını da belirtebiliriz.

Giriş sertifikanızı kabul etmedi sertifikası sorunu

Giriş sertifikanız kabul edilmedi, google chrome sayfa açılmıyor, chrome sayfasında sertifika sorunu nasıl giderilir, giriş sertifikası sağlanmamış olabilir hatasının giderilebilmesi için ne yapılması gerekiyor, tarayıcıdan sertifika hatası meydana gelmekte. İnternet bağlantısını yapmak için sayfa açmayı denediğiniz de sertifika hatası oluştuğundan ötürü çözümün sağlanması adına yapılması gereken ayarları birlikte incelemesini sağlayacağız.

Giriş sertifikası sağlanmamış olabilir

Öncelikle hatanın çözüme kavuşması için birçok yöntem olmasından ötürü ayarlarınızı tek tek farklı yöntemlerle işleme koyulması gerektiğini belirtebiliriz.

Giriş sertifikanızı kabul etmedi sertifikası sorunu, giriş sertifikanız kabul edilmedi, sayfa sertifika istiyor, internete giriş yapamıyorum sertifika sorunu, giriş sertifikası sağlanmamış olabilir, sertifika sorununu giderme

Bilgisayarınızın saat ve tarih ayarı bölümünü kontrol etmeniz halinde bu alanda sorun varsa hemen saat ve tarih ayarını güncellemeniz gerekiyor. Güncel hale getirdikten sonra tekrar deneme gerçekleştirebilirsiniz. Haricinde hangi tarayıcıdan giriş yapmayı deniyorsanız tarayıcı geçmişinin tamamen silinmesi gerekecektir.

TAVSİYE YAZI: Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor

Tarayıcı geçmişi silindikten sonra da sorun devam ediyorsa bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı varsa bunların kaldırımını gerçekleştirip bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gereklidir. Bilgisayar yeniden başladığında sorunun artık devam etmediğini ve internet sayfasında gelen sertifika kabul etmedi sorunu çözümlenecektir. Belirtilen ayarlarla beraber sorun buna rağmen devam ediyorsa bu durumda bize yorum kısmından durumu iletmeniz de fayda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here