Paylaş

Fornite sistem gereksinimleri 2018. Fornite oyununu bilgisayarım kaldırır mı?, bilgisayarım çalıştırır mı? Diyenler için araştırmaları sağlayarak detayları yazımızda paylaşacağız.

Oyun tutkunlarının her geçen gün indirmekte olduğu Fornite oyunu gün geçtikçe kullanıcısını artırmaktadır. Oyunu indirmeden önce bilgisayarında kaldırıp kaldırmayacağını merak edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Var olan internet bağlantısının yavaşlığını hesaba katanlar ise ayın tamamlanmasını beklemekteydi. Oyunun indirme boyutunun kaç gb olduğu da haliyle bu neden ötürü merak edilmekteydi. Fornite oyununu bilgisayarlarına kurarak oyuna başlamak isteyenler için tüm detaylardan bahsedeceğiz. Oyunun nasıl indirileceği, oyunun indirme boyutu ve bilgisayarınız için gerekli sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz. Sizler de artık son zamanların en çok indirilen oyunu Fornite’yi bilgisayarınıza gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Fornite oyununu indirme işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken en büyük ayrıntı oyunun iki sürümünün oluşunun fark edilmesidir. İki farklı sürüm olmasından dolayı bu konu önemli bir ayrıntıdır.

Fornite sistem gereksinimleri 2018

Bilgisayarım forniteyi destekler mi, fornite indirme boyutu nedir, fornite kaç gb indiriliyor, fornite indirme işlemi için ne yapmam gerekli, bilgisayarım da fornite çalışır mı?, bilgisayarım fornite oyununu kaldırır mı?. Bir çok oyun tutkunu hemen hemen tüm oyunlarını steam uygulamasından indirimini sağlamaktadır. Ancak fornite oyunu Epi Games Launcher sayesinde bilgisayarınıza indirimi sağlanabilmektedir. Yani steam üzerinden oyuna dair bir bilgilendirme bulamayabilirsiniz. Bilgisayarınız için gereksinimler ise aşağıdaki gibidir.

Bilgisayarım fornite destekler mi

Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz bilgisayarınızın Fornite oyununu destekleyip desteklemediğini öğrenebilmeniz için bilgisayarınızın özelliklerini bilmeniz gereklidir. Özellikleri biliyor ve aşağıdaki gereksinimleri taşıyorsa bu durumda cihazınız oyunu destekler demektir.

Fornite sistem gereksinimleri 2018, fornite kaç gb indiriyor, bilgisayarım fornite destekler m, bilgisayarım fornite kaldırır mı, bilgisayar fornite çalıştırır mı, fornite sistem gereksinimleri

Fornite oyunu için olması gereken en düşük gereksinimler aşağıdaki gibidir;

  • İşlemci / CPU: Intel Core i3 2.4 Ghz olması gereklidir.
  • RAM / Bellek: 4 GB olabilir.
  • İşletim Sistemi: Windows 7/ Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 64-bit olarak windows’un işletim sistemlerin de kaldırmaktadır.
  • Ekran Kartı / VGA: Intel HD 4000 olması kafi.
  • Disk Alanı: 20 GB olabilir.

Fornite oyunu için tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise;

  • İşlemci /CPU: Intel Core i5 2.8 Ghz
  • RAM / Bellek: 8 GB iyi olacaktır.
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 64-bit İşletim sistemlerinde desteklemektedir.
  • Ekran Kartı / VGA: Nvidia GTX 660 ve AMD Radeon HD 7870 veya DX11 olabilir.
  • Disk Alanı: 20 GB üzerinde olursa daha kaliteli bir görüntüde oyun oynayabilirsiniz.

Fornite kaç gb indiriliyor

Merak edilen bir diğer konu ise fornite oyununun kaç gb indirilmesidir. Bilgisayarınıza indirme boyutu 9.30 GB olmakla birlikte Apple ürünlerde bu değişkenlik göstermektedir. Apple ürünlerinde 14-15 gb olarak indirimi sağlanabilmektedir.

Fornite sistem gereksinimleri 2018, fornite kaç gb indiriyor, bilgisayarım fornite destekler m, bilgisayarım fornite kaldırır mı, bilgisayar fornite çalıştırır mı, fornite sistem gereksinimleri

Fornite sistem gereksinimleri 2018 oyununa dair eğer hala daha aklınıza takılan bir yer varsa bize yorumdan paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmadığına dair bilgilere sahip olabilmek için özellikleri yorumdan yazarsanız detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here