Paylaş

Firefox geçmiş nerede gözükmüyor. Mozilla firefox tarayıcınızın geçmiş bilgilerini temizlemek isteyenler için araştırmalarımızı tamamladık.

İnternet üzerinde gezinti sağlamış olduğumuz sayfalar buna bağlı olacak şekilde indirilen veriler her daim tarayıcılar sayesinde kayıt edilmektedir. Kullanımını sağlamış olduğunuz cihaz şayet sadece tarafınızdan kullanılmıyor ortak bir kullanım sağlanan cihaz ise bu işlemden bazen huzursuzluk duyulmaktadır. Örneğin gezinti sağlanan bir yerin daha sonrasında çıkıyor olması bir başkası tarafından görünebileceği anlamına gelmektedir. Böyle bir durum karşısında bir çok kullanıcı gönül rahatlığı ile arama sağlamamaktadır. Aramalarınızı okuyacağınız yazımız sonrasında eminim gönül rahatlığı ile yapmaya başlayacaksınız. Ziyaret etmiş olduğunuz bir sitenin tekrarında başka birine görünmemesi için ”Geçmişi temizlemeniz” yeterli olacaktır. Geçmiş verilerin temizleme işlemleri sonrasında bundan sonraki dönem içerisinde gezinti sağlanacak bilgiler de gidilecektir. Firefox bu anlamda kişilerin tüm verilerini silmemesi için de önlem almış durumdadır. Belirli tarih aralığını silebileceğiniz yere nasıl ulaşacağınızı da kapsamlıca konu almış bulunuyoruz.

Firefox geçmiş nerede gözükmüyor

Firefox geçmiş nasıl temizlenir, mozilla geçmiş nerede, mozilla geçmişi bulamıyorum, firefox geçmişi bulamıyorum, firefox geçmiş nasıl silinir, mozilla geçmişi silmek için ne yapmam gerekiyor. Mozilla firefox tarayıcınız içerisinde gezinti sağlanan geçmişin görünmemesi yönünde hangi adımlara ihtiyaç duyulacağını detaylandıracağız. Bu sayede ziyaret etmiş olduğunuz sitelerin bağlantılarını temizleyebilirsiniz.

Firefox geçmişi temizleme

Firefox tarayıcınızda geçmişin tamamını değilde silmek istediğiniz zaman aralığını sizler belirliyorsunuz. Bu sayede ziyaret etmek istenilen siteleri ziyaret ettikten sonra giriş sağlanan saat aralıklarını silebilmek mümkün hale gelmektedir. Firefox geçmişinin silinebilmesi için tarayıcınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Firefox geçmiş nerede gözükmüyor, firefox geçmiş nerede, mozilla geçmiş nerede, firefox geçmişi temizleme, mozilla geçmiş görünmüyor, firefox geçmiş yok

  • Tarayıcıya giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst alanında var lan IIıI\ butonuna tıklıyoruz.
  • Bu alana tıkladıktan sonra gelecek olan seçenekler kısmından ”Geçmiş” seçiyoruz.
  • Geçmişe tıkladığınız da ”Yakın geçmişi temizle” butonuna tıklıyoruz.
  • Temizlenecek zaman aralığı alanından sizin isteğinize bağlı olacak şekilde hangi aralığın temizlenmesini istiyorsanız o zaman aralığını seçmeniz yeterlidir.
  • Firefox geçmiş nerede gözükmüyor diyenler için temizleme ayarlarının nerede olduğunu ve nasıl geçmişin temizleneceğine dair tüm detayları ele almış bulunuyoruz.
  • Bu aşama da oluşan bir hata olursa bizimle iletişime yorum kısmından geçebilirsiniz.

Firefox geçmiş nerede gözükmüyor, firefox geçmiş nerede, mozilla geçmiş nerede, firefox geçmişi temizleme, mozilla geçmiş görünmüyor, firefox geçmiş yokFirefox geçmiş nerede gözükmüyor, firefox geçmiş nerede, mozilla geçmiş nerede, firefox geçmişi temizleme, mozilla geçmiş görünmüyor, firefox geçmiş yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here