Paylaş

Far cry 5 sistem gereksinimleri merak ediyorsanız eğer nelerin gerekli olduğunu yazı içerisinde detaylı bir şekilde anlatacağız.

Günümüz teknolojisinde artık oynadığımız oyunlar o kadar gerçekçi ki hiç oyun oynamayan kişiler dahi oyunları denemek istemektedir. Far Cry 5 oyununu bilgisayarınıza yüklemeden önce ilk olarak sistem gereksinimlerini bilmelisiniz. Bunların neler olduğuna dair kontrolleri beraber gerçekleştireceğiz.

27 Şubat 2018 tarihi itibariyle piyasaya sürülmüş olan Far Cry 5 oyunu ile ilgili en önemli detay içerisindeki grafiklerdir. Oyunun içerisinde aldığınız görevler ise atmosferin daha fazla artmasına neden olmaktadır. Elbette her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun altında yatan neden ise ya internet hizmetinizde aldığınız bağlantı sorunu ya da bilgisayarınızın oyunun gereksinimlerini karşılamamasından kaynaklıdır. Oyun içerisinde köpeğinizle gezmekten tutunda araba süremeye kadar bir çok özellik barındırmaktadır. Oyunu sorunsuz şekilde bilgisayarınızdan kullanabilmeniz için ise bilgisayarınızın oyun için sağlaması gerekenleri madde madde olacak şekilde anlatacağız.

Far cry 5

far cry 5

Far Cry 5 oyununu bilgisayarınızda herkes gibi sizde yükleyebilirsiniz. Ama bilgisayarınızın oynayacağınız oyunun sistem gereksinimlerini karşılaşmıyorsa indirme tamamlansa bile giriş işlemleriniz de sorunlarla olabilir.

Oyunun içeriğini merak ediyorsanız da eğer oyun Amerika’da geçmektedir. Ve tarikatın kasabayı ele geçirmesi sonucunda bir baba tarikata karşı koymak istemektedir. Bunun nedeni ise çocuğunun tarikat tarafından öldürülmesidir. Oyunun içeriği bu şekilde olmasından ötürü eminim sizde oyunu oynamak için sabırsızlanıyorsunuzdur.

Sistem gereksinimleri

Far cry 5 sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz veya eşdeger
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270 (2GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)
  • RAM: 8GB
  • Depolama Alanı: 45 GB

Verdiğimiz bu gereksinimler minimum olan gereksinimlerdir. Bu gereksinimleri bilgisayarınızın karşılaması durumunda sorunsuz şekilde indirme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz farklı bilgiler varsa bunu bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here