Paylaş

Facetime arama engellemeyi bulamıyorum. iPhone telefonlarında yapılan Facetime aramalarında istemediğiniz kişiyi engellemek için detaylar haberimizde.

Teknolojiye yön veren Apple servisi üretmiş olduğu cihazlarda bulundurduğu özellikler ile dikkat çekmektedir. Günümüz çağının teknoloji olduğunu söyleyebiliriz. Teknoloji eğer bu noktaya geldiyse Apple firmasının bunda büyük bir katkısı olduğunu söylemekte yarar bulunmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerde var olan özellikler hem kullanıcıların ilgisini çekmekte hem de teknoloji ilerlemesinde olanak sağlamaktadır. İphone cihazlarında bulunan Facetime bağlantısı ise görüntülü ve sesli arama yapan bir servis özelliği taşımaktadır. Kullanıcılar normal şartlarda sizi normal ve farklı bir uygulamadan aramak istemiyorsa direk buradan aramasını gerçekleştirebilir. Fakat buradan gelen aramaları hiçbir şekilde kabul etmek istemiyorsanız ya da başka birinden gelen bir aramayı engellemek istiyorsanız çözüm yazımızda. Sağlayacağınız işlemle birlikte Facetime arama alanında kişinin nasıl engelleneceğini ve artık size rahatsızlık vermemesi için yapmanız gereken aşamaları kapsamlı şekilde sunmuş olacağız.

Facetime arama engellemeyi bulamıyorum

Facetime arama engellemeyi bulamıyorum, iphone facetime arama engelleme, facetime aramayı engelleme, facetime arama engelleme nerede, facetime arama engellemeyi göremiyorum, facetime aramayı nasıl engelleyebilirim. Yönündeki işlemlerin hangi alandan gerçekleştirileceğini sizin için araştırıp yazıya dökmüş bulunuyoruz. Belirttiğimiz ayarlarla birlikte artık aramayı sorunsuz şekilde engelleyebilirsiniz.

Facetime arama engellemeyi göremiyorum

Whatsapp’ta bir numara sizi rahatsız ettiğinde o kişiyi engelleyebiliyorsunuz. İndirdiğiniz bir uygulamadan birisi sizi rahatsız ettiğinde yine aynı şekilde o kişiyi engelleyebiliyorsunuz. Birisi sizi kendi telefon numarasından arama yapıyorsa yine aynı şekilde bu kişiyi de engelleyip silebiliyorsunuz.

Facetime arama engellemeyi bulamıyorum, facetime arama engellenmiyor, facetime arama engelleme nerede, facetime arama engellemeyi göremiyorum, facetime arama engelleme bende yok, facetime arama engellemeyi bulma
  • Ancak Facetime alanını çok fazla kullanmadığınızdan dolayı bu alanda bizi rahatsız eden birini nasıl engelleyeceğinizi eminim herkes gibi sizden merak ediyorsunuzdur.
  • İphone telefon kullanıyorsanız eğer Menü ekranında Facetime bağlantısı göreceksiniz.
  • Facetime alanına girdikten sonra hangi numara sizi sürekli tehdit ediyorsa o numaranın hemen sağ tarafında bulunan yuvarlak içerisinde (i) işaretine tıklıyoruz.
  • Ardından gelen ekranı sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız durumunda Bu arayanı engelle demeniz halinde aranan numaranın engelleme işlemleri tamamlanacaktır.
Facetime arama engellemeyi bulamıyorum, facetime arama engellenmiyor, facetime arama engelleme nerede, facetime arama engellemeyi göremiyorum, facetime arama engelleme bende yok, facetime arama engellemeyi bulma

Sağlanan işlem aşamalarıyla beraber Facetime arama engellemeyi bulamıyorum sorununuz da giderilmiş olacaktır. Yaptığımız işlemlerle ilgili sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here