Paylaş

Facetime android telefonda çalışıyor mu. Merak edilen konulardan birisi olan bu sorunun yanıtını kapsamlı olacak şekilde sizlere sunumunu sağlayacağız.

Teknolojinin gelişimine yön vermekte olan Apple firması çıkarmış olduğu ürünlerde farklı özellikleri barındırmaktadır. Kullanım kalitesi ve cihazlarına vermiş olduğu garantiyle birlikte iphone, ipad ve buna bağlı ürünlerin çok fazla tercih edildiğini paylaşabilirsiniz. Facetime özelliği de yine aynı şekilde Apple firmasının üretimini gerçekleştirmiş olduğu yazılımlardan birisidir. Özellik görüntülü arama yerini alarak iki Apple cihazının birbirleriyle görüşmesine imkan sunmaktadır. Android işletim sistemli kullanıcılarda özelliği telefonlarına indirme durumunun olup olmayacağını merak etmektedir. Ya da getirilecek özellikle Facetime özelliğinin kendi cihazlarına eklenip eklenmeyeceğini bilmek istemektedir. Aklınız kurcalayan bu soruların bir cevabı olabilmesi için gereken aşamaları kontrol etmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte artık sizlerde android cihazlarında kullanım yapıp yapılmayacağını öğrenmiş olacaksınız.

Facetime android telefonda çalışıyor mu

Facetime android telefonumda gözükmüyor, Android telefonumda Facetime kullanabilir miyim, Android Facetime ne zaman gelecek, facetime android telefonumda çalışmıyor, facetime android cihazımda faal şekilde kullanabilir mi. İlgili sorunun yanıtının bulunabilmesi için gereken bilgileri yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Facetime Apple ürünlerinde özgü bir sistem olduğunu belirtmekte yarar var.

Facetime android telefonumda gözükmüyor

Yani siz Facetime görüntülü arama özelliğini kullanmak istediğiniz de bu özelliği iphone cihazlarında iphone cihazlarına arama yaparak kullanım yapabilirsiniz. Bunun içinde her iki tarafta internete bağlı durumda olması gerekiyor.

Facetime android telefonda çalışıyor mu, android facetime çalışmıyor, android facetime kullanılır mı, android facetime kullanımı, facetime android telefonumda çalışır mı, facetime android telefon
  • Play store mağazası üzerinden Facetime yazdığınızda çeşitli uygulamalar gelecektir.
  • Bu uygulamaları telefonunuza indirdiğinizde Facetime üzerinden bir arama sağlamak istediğiniz de böyle bir aramayı sağlayamazsınız.
  • Bu ve benzeri uygulamaları telefonlarınıza indirerek aklınızda soru işareti bırakmak yerine alternatif uygulamaları kullanabilirsiniz.
  • Bunları örneklendirecek olursak ise, Skype, Bip Messenger, Whatsapp gibi uygulamaları telefonunuza indirerek karşı tarafla olan görüşmenizi görüntülü olacak şekilde sağlayabilirsiniz.
Facetime android telefonda çalışıyor mu, android facetime çalışmıyor, android facetime kullanılır mı, android facetime kullanımı, facetime android telefonumda çalışır mı, facetime android telefon

Başka türlü diğer uygulamaları indirerek arama sağlamayı denemenize gerek bulunmamaktadır. Çünkü Facetime sadece Apple cihazlarında çalışan bir özelliktir. Kullanım sağladığınız iphone cihazınızda Facetime özelliği ile alakalı yaşanan farklı sorunlar varsa bunu bize yorumdan bildirmeniz yeterli olacaktır. Android işletim sistemli cihazlarında kullanım yapılıp yapılmamasıyla alakalı sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here