Paylaş

Facebook zamanımı alıyor hatırlatma koyma. Facebook hesabına hatırlatma koyabilmek için yapılacak işlemleri yazımızda bulabilirsiniz.

Zaman içerisinde akıllı telefonların artışıyla beraber sosyal medya uygulamaları da fazlalaşmış bulunmaktadır. Telefonlarımız, bilgisayar ya da tabletimizden giriş sağladığımız uygulamalara göre en eski ağlardan biri de Facebook’tur. Artık hem yaşlı hem de genç kesime hitap eden uygulama da bir çok kullanıcı aktif olarak gezinti sağlamaktadır. Evimizde, oturduğumuz mekanda ya da gittiğimiz bir misafirlikte dahi bir anda konuşmanın yerini telefonlar alabilmektedir. Günlük işimiz varken bu işleri aksattığımız dahi olmaktadır. O yüzden uygulamalar da buna önlem olarak hatırlatma özelliklerini aktif hale getirmiş durumdadır. Youtube, instagram ya da tik tok gibi uygulamalar da bu zamanlama varken facebook uygulamasında olmaması beklenemezdi. Facebook hesabında olduğundan fazla zaman harcıyorsanız eğer çözüme ilişkin işlem aşamaları yazımızdaki gibi ilerleme sağlanacaktır. Böylelikle belirtilen süre dilimi dolduğunda sizde artık uygulamadan çıkışını gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook zamanımı alıyor hatırlatma koyma

Facebook hatırlatma nerede, facebook çok zaman alıyor, facebook zamanımı çalıyor, facebook hesabında hatırlatma göremiyorum, facebook hatırlama nasıl açılır, facebook hatırlatma açmak için ne yapmam gerekiyor, facebook hatırlatma ayarları, facebook hesabımda hatırlatmayı nasıl açabilirim. Geçirdiğiniz zamanı kendiniz ayarlayıp işiniz olduğunuz vakte kadar gezinti sağlamak bundan sonra sizin elinizde. Belirlediğiniz süre dolduğunda facebook tarafından otomatik olarak uyarı alacaksınız. Böylelikle o zaman dilimi geldiğinde artık uygulamadan çıkış sağlayabilirsiniz.

Facebook hatırlatmayı açma

Facebook hesabında fazla zaman geçirdiğinizi anladığınız andan itibaren buna dur demeniz gereklidir. Yoksa hem ev içi sorunlarıyla karşılaşırken hem de işlerinizin büyük yoğunluğunu aksatmış olursunuz.

Facebook zamanımı alıyor hatırlatma koyma, facebook zaman alıyor, facebook zaman harcıyor, facebook hatırlatma koyma, facebook hatırlatma açma, facebook hatırlatma koyulmuyor

  • Facebook hesabında hatırlatma koyabilmek için ilk olarak uygulamanın içerisine giriş gerçekleştirerek sağ alt kısımda bulunan ayarlar alanına geliyoruz.
  • iPhone telefonlarında bu işlemi sağladığınız böyle yapabilirsiniz. Android cihazınızda da yine aynı şekilde ayarlar alanına giriyoruz.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra aşağıya doğru geldiğiniz de gelen seçenekler içerisinde ‘’Facebook’ta geçirdiğin süre’’ adı altında bir alan göreceksiniz. Bu bölüme giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • ‘’Günlük hatırlatma ayarla’’ alanına tıklayıp hatırlatma için kendiniz bir süre dilimi eklemesi sağlayabilirsiniz.
  • Böylelikle belirtilen süre dilimi sonrasında otomatik olarak facebook size bunun bildirimini gönderecektir.

Facebook zamanımı alıyor hatırlatma koyma ayarlarına yönelik aklınıza gelen farklı bir şey varsa bunu yorumda iletebilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Messenger herkes için kaldır ne demek yazımıza göz atabilirsiniz.

Facebook zamanımı alıyor hatırlatma koyma, facebook zaman alıyor, facebook zaman harcıyor, facebook hatırlatma koyma, facebook hatırlatma açma, facebook hatırlatma koyulmuyorFacebook zamanımı alıyor hatırlatma koyma, facebook zaman alıyor, facebook zaman harcıyor, facebook hatırlatma koyma, facebook hatırlatma açma, facebook hatırlatma koyulmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here