Paylaş

Facebook yüz filtreleri görünmüyor bulamıyorum. Facebook uygulamasında hikaye alanında yüz filtreleri karşınıza çıkmıyorsa nedenini birlikte inceleyeceğiz.

Hikaye özelliği, whatsapp, instagram, youtube ve Facebook gibi uygulamalara getirilmiş durumdadır. Snapchat uygulamasıyla birlikte hesaplara dahil edilen özellik herkes tarafından sevilmiştir. Uygulamaların tamamında faal bir şekilde kullanılan özelliği daha renkli hale getirmek ise yine siz kullanıcıların elinde olan bir işlemdir. Hikaye paylaşımlarınıza yüz filtresi ekleyerek hikayeyi daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Facebook hesaplarında da hikaye bölümü artık eskiye oranla daha sık şekilde kullanılmaktadır. Normal paylaşımların yerini hikaye alanı aldı diye biliriz. Durum özelliği tüm uygulamalarda bu kadar sevilince ister istemez bu alana da bazı özellikler eklenmiştir. Ki zaten Snapchat durum özelliğiyle tanınan bir uygulama olmasından ötürü hikaye alanındaki görselleri daha geniş çaplı yapmaktadır. Facebook üzerinde ise yüz efekti ekleyip gönderi paylaşan kitle oldukça fazladır. Yüz efekti sizin hesabınızda görünmüyorsa getirilebilmesi için yapılacakları kontrol edeceğiz.

Facebook yüz filtreleri görünmüyor bulamıyorum

Facebook yüz filtresi nerede, facebook yüz filtresi yok, facebook yüz filtresi bende çıkmıyor, facebook yüz filtre alanını göremiyorum, facebook yüz filtresi kısmı benim hesabımda gözükmüyor, facebook yüz filtresi için hikaye alanında nereye girmem gerekiyor. Facebook uygulamasında hikaye alanına girdiğinizde sizde yüz filtresi görünmüyorsa bunun neyle alakalı olacağının da incelemesini yapmış bulunuyoruz.

Facebook yüz filtresi çıkmıyor

Facebook yüz filtresi kullanımı için hikaye alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hikaye alanına geldiğimizde yüz filtresinin devreye koyulması adına kameranın hemen sağında gülen surat işaretine tıklıyoruz. Gülen surat işaretiyle beraber karşınıza yüz filtrelerinin gelmesi gerekiyor.

Facebook yüz filtreleri görünmüyor bulamıyorum, facebook yüz filtresi nerede, facebook yüz filtresi bende yok, facebook yüz filtresi çıkmıyor, facebook yüz filtresi gözükmüyor, facebook yüz filtresi neden yok
  • Ancak bazı kullanıcılar kendilerinde böyle bir alanın görülmediğini sorunun ne ile ilgisi olabileceğini merak etmektedir.
  • Sorun bu özelliği daha öncesinde fazla kullanıyor olmanızdan kaynaklı kısıtlama gelmiş olabilir.
  • Ya da uygulama içerisinde farklı bir özelliği fazla kullanmanızla alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Facebook geçici bir kısıtlama getirdiğinden kaynaklı yüz filtreleri sizde görünmüyor olabilir.
  • Uygulama güncel değilse bununla alakalı da bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Güncellemeleri gözden geçirdikten sonra tekrar deneme yapabilirsiniz.
  • Hiçbir şekilde geri gelmediyse sorun bildir alanını kullanarak Facebook yetkililerine bir şey çalışmıyor diyerek ayarlarınızı sağlayabilirsiniz.
Facebook yüz filtreleri görünmüyor bulamıyorum, facebook yüz filtresi nerede, facebook yüz filtresi bende yok, facebook yüz filtresi çıkmıyor, facebook yüz filtresi gözükmüyor, facebook yüz filtresi neden yok

Facebook yüz filtreleri görünmüyor bulamıyorum sorununu yukarıdaki belirttiğimiz işlemleri ele alarak giderebilirsiniz. Son olarak farklı bir telefondan hesabınıza giriş yaparak telefon kaynaklı mı yoksa sizle alakalı mı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here