Facebook yorumu gizleme gözükmesin. Facebook üzerinde başkasına yapılan bir yorumu görmek istemiyorsanız yapmanız gerekenler haberimizde.

Facebook hesabında bir şey paylaştığınızda gönderilerinize yapılan yorumları silmek sizin elinizdeyken başka bir hesaptan yapılan yoruma müdahalede bulunamıyorduk. Fakat artık başka hesaplara gelen yorumları da kişiyi engellemeden görülmemesini sağlayabilirsiniz. Yani o kişinin yorumunu hiç görmeden de yorum yapma şansınız elbette ki bulunmaktadır. Haber kaynağında gezinti yaptığınız sırada bir gönderiye yorum yapmak istediğinizde daha öncesinde yapılan yorumun birini gizlemek için yapılması gerekenleri paylaştıktan sonra görmemesini sağlayabileceksiniz. Ardından zaten facebook size yorum yapan kişiyi engellemenizi, şikayet etmenizi ya da görüşlerini bildirmesini isteyecektir. Aynı zamanda yorumunu gizlediğiniz kişinin yorumunu tekrar görünür yaparak tekrar görebilmek mümkündür. Tüm bu seçenekleri facebook siz kullanıcılarına sunmaktadır. Şimdi ise yorumun gizlenebilmesi için sağlanacak çözümünü inceleyeceğiz.

Facebook yorumu gizleme gözükmesin

Facebook yorum gözükmesin, facebook yorum gizleme, facebook yorumu nasıl gizleyebilirim, facebook yorum nereden gizlenir, facebook yorum gizlenmiyor, facebook yorum gizlenmesi için ne yapmam gerekiyor, facebook yorumun çıkmasını istemiyorum. Arkadaşınızın yapmış olduğu bir paylaşıma gelen yorumu siz silemezsiniz. Ama size yapılan bir yorumu silme hakkına sahipsiniz. Fakat artık o kişiye yapılan yorumu gizleyebilirsiniz.

Facebook yorum gizleme nasıl yapılır

Facebook hesabında arkadaşınıza yapılmış olan bir yorumu gizleyebilmek için ilgili yorumun üzerine geldiğinizde sağ tarafında (…) bir seçenek gelecektir. Onun üzerine tıkladığınızda ise size ‘’Yorumu gizle’’ diye bir seçenek belirtecektir. Yorumu gizle alanına tıkladığınız da ise artık yapılan yorumu görmeyeceksiniz.

Facebook yorumu gizleme gözükmesin, facebook yorum gizleme, facebook yorum nasıl gizlenir, facebook yorum görünmesin, facebook yorum çıkmasın, facebook yorum gizlenmiyor

Yorum gizleme işlemlerine dair bilgi sizde çıkmıyorsa bu durumda telefondan giriyorsanız uygulama güncel olmayabilir. O yüzden uygulamayı güncel hale getirdiğinizde yorum gizlemeyi sizlerde de görebileceksiniz. Bunun dışında yorum gizlemenize rağmen hala daha o yorum karşınıza gelirse bu durumda yorumu gizlediğiniz anda internet bağlantısı gitmiş olabilir tekrar denediğinizde yorum gizlenecektir.

Facebook yorumu gizleme gözükmesin isteyenlere özel hazırladığımız makalemizde işlemleri bu şekilde sağladıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacaktır. Yorumun tekrar görünür yapılması içinde yine kişinin altında bulunan seçeneğe tıklayıp görünür yapabilirsiniz.

Facebook yorumu gizleme gözükmesin, facebook yorum gizleme, facebook yorum nasıl gizlenir, facebook yorum görünmesin, facebook yorum çıkmasın, facebook yorum gizlenmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz