Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook yorum yazışması yüklenemedi ve yoruma ulaşamıyorum sorunu için izlenecek çözüm yollarını paylaşacağız.

Facebook uygulamasında meydana gelen bir çok hatanın nasıl giderileceği yönünde web sitemizde bulunmaktadır. Son zamanlarda ise Facebook yorum yazışması yüklenemedi ve yoruma ulaşamıyorum diyen kullanıcı sayılarında bir artış olduğunu gözlemlemiş bulunuyoruz. Yaşanan bu aksaklığın ne ile ilişkili olduğunu gözden geçirmiş bulunmaktayız.

Facebook’ta birisinin yorumuna ‘’Yanıtla’’ diyerek cevap verebiliyor, o yorumu beğenebiliyor ya da altına hemen yorumlar yazarak o kişiyi yoruma etiketleyebiliyorsunuz. Facebook bu manada kendini oldukça geliştirmiş durumdadır. Yine aynı şekilde yorumuna yanıt vermiş olduğunuz kişinin sizin yorumunuzu beğenmesi veya bir başkasının beğenmesiyle birlikte ise bildirim tarafınıza gönderilmektedir.

Facebook yorum yazışması yüklenemedi ve yoruma ulaşamıyorum

Facebook yorum yazışması yüklenemedi ve yoruma ulaşamıyorum

Facebook yorum yazışması yüklenemedi hatası da tam da burada meydana gelmektedir. Siz bildirim üzerine tıklayıp yoruma gitmeye çalıştığınızda alınan bu uyarı ister istemez moral bozukluğunuza sebebiyet verecektir. Çünkü bunun anlamı karşı tarafın ya yorumu silmesi ya da yapmış olduğu gönderiyi komple kaldırmış olması demektir.

Gelen uyarının hemen altında ‘’Bu yorum zaman aşımına uğramış olabilir ya da sadece dahil olmadığın bir hedef kitle tarafından görülüyor olabilir’’ uyarısı yer almaktadır. Aslında burada size söylediği bu kişinin gönderisi veya yorumu kendisi tarafından kaldırılmış olabilir. Bundan ötürü ilgili yoruma erişim sağlayamıyor olabilirsiniz.

Yorumun görüntülenmeme sebebi bundan başka bir şey değildir. Lakin bazen sunucu tabanlı problemden ötürü bu hatayı alan kişiler bulunmaktadır. Yani Facebook’ta genel bir problem olması halinde belirtilen hata ile karşılaşmanız mümkündür. Sunucu kaynaklı sorunun olup olmadığını tespit edebilmek için ise farklı Facebook kullanan arkadaşlarınızdan bu durumu öğrenebilmeniz mümkündür.

Facebook yoruma ulaşamıyorum

Facebook yoruma ulaşamıyorum diyorsanız ve bu bağlamda hata alıyorsanız nedenini yukarıda belirtmiş bulunmaktayız. Ancak gönderinin kaldırılmaması veya yorum silinmediğini başka arkadaşlarınızdan görmüş olmanız durumunda Facebook yetkililerine durumu belirtmeniz gereklidir.

Sorunun iletisini gerçekleştirmenizle beraber yetkililer durumu incelemeye aldıktan sonra size yaşanan aksaklığın ne ile alakalı olduğunu bildireceklerdir. Facebook için sormak veya merak ettiğiniz farklı noktalar varsa şayet bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz