Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Facebook yıldız satın alma ve gönderme işlemleriniz için nelerin gerekli olduğunu konu aldık.

Facebook dünya çapında herkesin severek kullanım gerçekleştirmiş olduğu sosyal medya platformlarından birisidir. Uygulamanın içerisinde isteğinize bağlı olacak şekilde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Son zamanlarda oyun canlı yayınları dikkat çekmektedir. Canlı yayınına katıldığınız kişilere yıldız alarak destek olabilirsiniz. Lakin bazı kullanıcılar Facebook yıldız satın alma ve gönderme işlemlerinin nereden yapıldığını bilememektedir.

Biz de karşılaşılan bu sorun sonrasında ayarlarınızı nasıl işleme koyacağınızı hem görsel hem de yazılı olacak şekilde kaleme almış bulunuyoruz. Aşağıdaki adımları takip etmenizle birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.

Facebook yıldız satın alma ve gönderme

Facebook yıldız satın alma

Facebook yıldız satın alma işlemlerinizi yapılan canlı yayın esnasında gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem yayını yapan kişiye desteğinizi göstermiş olacaksınız. Hem de yıldız dağıtan rozetini almış olacaksınız.

Yıldız satın alma işlemlerinizin tamamlanabilmesi için öncelikle canlı yayının içerisine giriş gerçekleştirin. Canlı yayın yapan kişinin alt tarafında yer alan yorum gönderme tuşunun sağında bulunan yıldız işaretine dokunun.

Yıldız işaretine tıkladığınızda karşınızda ‘’Yıldız satın al’’ şeklinde bir bilgilendirme gelecektir. Gelen bilgilendirmenin üzerine tıkladığınızda kaç adet yıldız satın almak istediğinize dair seçenekleri göreceksiniz. Bu seçeneklerin içerisinde hangisini almak istiyorsanız onu seçip ileri diyebilirsiniz. Facebook sizi farklı bir sayfaya gönderecektir.

Gelen sayfada ne kadarlık yıldız satın almak istiyorsanız seçeneklerin tamamı sizlerin karşınıza sunulacaktır. Tabi adet başına alınan yıldızların miktarları da hemen sağ tarafta yer alıyor olacaktır. Satın al dediğinizde kart bilgilerinizi istenilen ekrana yönlendireceksiniz. Böylelikle bilgilerinizi girdiğinizde satın alma gönderme işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Facebook yıldız gönderme

Facebook yıldız gönderme

Facebook yıldız gönderme işlemlerinizi belirtilen şekilde yapıyor olmanıza karşın gönderme işlemi başarısız olursa bunun ana nedeni internet bağlantınızın kesikliğinden kaynaklanıyordur.

Bağlantınızı kontrol edip tekrar belirttiğimiz işlemleri kaleme alabilirsiniz. Ayarlar sırasında farklı bir problem ile karşı karşıya kalırsanız bize bu durumu yorum alanından bildirebilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Facebook yıldız satın alma ve gönderme

1 Yorum

  1. Yıldız satın aldım yıldızı gönderirken hata alıyorum gönderemiyorum (Bir sorun oluştu yıldız gönderilemedi uygulamayı yeniden başlatın) diyor fakat yeniden başlatsam bile gönderilmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz