Merhaba arkadaşlar, yayına vermiş olduğumuz bu yazımızda Facebook yıldız dağıtan nedir nasıl alınır? Şeklindeki girdiğiniz araştırmaların yanıtını sizlerle paylaşacağız.

Facebook kendini sürekli geliştiren bir uygulama olmasından dolayı geçmişten günümüze adar popülerliğini yitirmeden gelmiştir. Facebook yıldız dağıtan nedir nasıl alınır? Konusunda sizleri aydınlatabilme adına ilgili aşamaları tek tek sunacağız.

Bildiğiniz üzere Facebook hesabınıza dahil edilen Watch alanına girerek yapılan canlı yayın paylaşımlarını ya da videoları izleyebiliyorsunuz. Bunun yanına ek olarak artık oyuncular oyunlarını canlı yayında Facebook’ta yaparken takipçilerinin gönderdikleri hediyelerle de para kazanabilmektedir.

Facebook yıldız dağıtan nedir nasıl alınır?

Facebook yıldız dağıtan

Facebook yıldız dağıtan rozeti bazı kullanıcıların yanında hemen görünmektedir. Normal koşullarda siz yorum attığınızda ise herhangi bir ibare görünmeyecektir. Yayını yapan kişiye daha öncesinde hiç yıldız göndermediyseniz bu rozeti alamazsınız. Rozetlerin özellikleri kendine bağlı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir.

Tabi diğer rozetler hakkında da daha öncesinde hazırladığımız yazılarımızı gözden geçirerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Yıldız dağıtan rozetinin süre dilimi bir haftadır. Bu süre dilimi bitene kadar rozet sizin isminizin yanında görünmeye devam etmektedir.

Yıldız dağıtan rozetine sahip olabilmek için izlediğiniz yayıncıya yıldız gönderimi sağlamanız gereklidir. 20,30,50,100 ya da 200’ e kadar yıldız gönderimi ve bunun üzerinden de gönderim sağlayabiliyorsunuz. Yıldız gönderimleri ücretsiz yapılmamaktadır. Ücretli bir şekilde sağlanmaktadır.

Facebook yıldız dağıtan nasıl alınır?

Facebook yıldız dağıtan nedir nasıl alınır

Facebook yıldız dağıtan nasıl alınır? Bunun cevabını da yukarıda bir şekilde vermiş bulunuyoruz. Yıldız alıp gönderim yapmadığınız sürece bu rozetin size verilmesini beklememeniz daha sağlıklı olacaktır. Rozetlerin her birinin kendine has özelliği bulunmaktadır. O yüzden bir kişinin yanında gördüğünüz rozeti direk olarak araştırabilirsiniz.

Ben de neden yok diyerek yayını yapan kişiye yüklenen kişi sayısı da oldukça fazladır. Dolayısıyla bilgi alınmadan önce bu verilerin işleme koyulması sizin için daha sağlıklı olacaktır. Facebook uygulamasında merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz farklı bir bilgilendirme varsa şayet bize bunu yorum alanından ulaştırmanız yeterlidir.

Facebook hakkında ilettiğiniz soruların yanıtlarını yine aynı şekilde sizlere yorumdan ulaştıracağımızı unutmayın. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikHuawei Mate Xs sıfırlama hard reset nasıl yapılır?
Sonraki İçerikPayday 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here